Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: Debata o edukacji w MBP Mikołów. Gościem Krystyna Szumilas

  • Dodano: 2019-03-05 11:15

Nowoczesna szkoła i przyszłość systemu edukacji w Polsce tematem spotkania w mikołowskiej bibliotece. Gościem debaty będzie b. minister edukacji, Krystyna Szumilas.

Debatę organizuje Marek Krząkała, Poseł na Sejm RP, które reprezentuje mieszkańców z okręgu rybnickiego i mikołowskiego. Tematem spotkania będzie nowoczesny system edukacji w Polsce na miarę XXI wieku i jest ono skierowane do nauczycieli, samorządowców i rodziców z Rad Rodziców. Wydarzenie będzie miało miejsce we wtorek, 5 marca o 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszam do udziału w dyskusji o przyszłości edukacji w Polsce w ramach cyklu „Porozmawiajmy o nowej szkole”. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych. Niezwykle cenna będzie wzajemna wymiana doświadczeń, opinii oraz zgłaszanie propozycji i uwag związanych z obecnie funkcjonującym systemem oświaty w Polsce – informuje Marek Krząkała. 

Zgodnie z informacją organizatora, głównym gościem spotkania będzie była minister Edukacji Narodowej, Krystyna Szumilas. Podczas debaty pojawią się przedstawiciele samorządu Mikołowa i Powiatu Mikołowskiego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również