Wiadomości z Mikołowa

Marihuana w środku ogrodu

 • Dodano: 2019-09-17 09:00

Kryminalni z Mikołowa namierzyli, a następnie zatrzymali 24-latka, który w przydomowym ogródku uprawiał marihuanę. Przy jednym ze skalniaków, wśród kwiatów i ozdobnych roślin stały dwie donice, a w nich... krzaki konopi indyjskich. Mikołowianin usłyszał już zarzuty. Przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Niektórzy mówią, że piątek 13-tego należy do pechowych dni i należy spodziewać się kłopotów. Tego samego zdania może być 24-letni mikołowianin, który tego właśnie dnia został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego mikołowskiej komendy. Powód? Uprawa roślin. Niestety tych niedozwolonych. Jak się bowiem okazało, na terenie posesji, gdzie zamieszkiwał mężczyzna, policjanci znaleźli dwie donice, a wnich krzaki konopii.

Zatrzymany mikołowianin zaraz po tym jak usłyszał zarzuty, złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mikołowie.


Źródło: KPP Mikołów

Komentarze (5)    dodaj »

 • moniek

  Pewnie podkablował go zazdrosny sąsiad,bo nie dostał sadzonki.

 • Bob

  Z dwóch donic może wyjść więcej, niż proponują Wolne Konopie w swoim projekcie. Bez sensu. Najlepiej sadzić po dwadzieścia sezonówek,

 • True

  Brawo dzielni policjanci! Od razu Mikołów stał sie bezpieczniejszy...

 • miko6

  trzeba uważać w warzywniaku, bo zamiast pietruszki można niechcący, nabyć krzaczek niedozwolony, na który skierowany jest cały monitoring targowiska !!! Brawo. Może jeśli po 20.00 zamiast "Wiadomości" obejrzymy TVN 24, to nas zamkną za niewłaściwy światopogląd ?

 • Aska

  Z całą pewnością

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również