Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Kryta Pływalnia „Aqua Plant” – nowe zasady dotyczące basenów

  • Dodano: 2020-10-21 14:45

17 października 2020 r. weszły w życie nowe wytyczne dotyczące bezpiecznego korzystania z krytej pływalni, zgodnie z którymi od środy 21.10.2020 z naszego obiektu będą mogły korzystać następujące osoby:
 

  • uczniowie w ramach zajęć szkolnych
  • osoby uprawiające sport w ramach zajęć sportowych (grupowe i indywidualne zajęcia nauki i doskonalenia pływania, Aqua Aerobik)
  • osoby biorące udział we współzawodnictwie sportowym – „Pływaj na Odległość”

 
 
Warunkiem skorzystania z pływalni jest złożenie stosownego oświadczenia (dostępne w kasie pływalni). Obiekt będzie dostępny codziennie w godz. 06.00 – 22.00 zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Z użytkowania wyłączone będą urządzenia rekreacyjne: zjeżdżalnia, wanna z hydromasażem i sauny. Obowiązują dotychczasowe regulaminy oraz zasady użytkowania obiektu w czasie pandemii.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • gruby boczek

    straty jak cholera.....ciekawe kto zapłaci za pensje personelu i całej infrakstruktury okalajacy ten obiekt???energia elektryczna,gaz,podgrzanie wody,srodki utrzymania czystosci itp.itd.. pozatem to jawna dyskryminacja segreguja ludzi na lepszych i gorszych....gdzie sa lewaczki,ateistki z miasta ??? dbajace o rownouprawnienie...wykupuja pieczywo? czy papier toaletowy:) bojac sie pandemi jak ognia piekelnego....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.