Wiadomości z Mikołowa

Innowator Śląska 2009

  • Dodano: 2009-07-14 14:29, aktualizacja: 2009-07-15 14:35

Regionalne Centrum Innowacji ogłosiło konkurs na najbardziej innowacyjne śląskie przedsiębiorstwo oraz instytucję sektora badawczo-rozwojowego "Innowator Śląska 2009".


Konkurs jest organizowany w ramach projektu "Enterprise Europe Network" pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz Rektora Politechniki Śląskiej.

Innowator Śląska skierowany jest do przedsiębiorstw oraz instytucji sektora badawczo-rozwojowego, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowywaniu lub wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, produkcyjnych, usługowych, marketingowych czy organizacyjnych, opracowaniu własnych technologii bądź udoskonaleniu zakupionej.

Konkurs ma na celu promocję innowacyjności, wspieranie rozwoju firm i instytucji poprzez promowanie nowych rozwiązań, poprawę wizerunku regionu i jego przedsiębiorców poprzez promocję dobrych przykładów, zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy, czy podejmowania szkoleń w tym zakresie.

O tytuł mogą ubiegać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy oraz instytucje sektora badawczo-rozwojowego posiadający siedzibę na terenie województwa śląskiego.

Aby zgłosić swój udział w konkursie wystarczy wypełnić Deklarację Uczestnictwa oraz Arkusz Prezentacji i do 30 września 2009 r. wysłać pocztą lub dostarczyć na adres biura konkursu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Laureaci konkursu otrzymują:
1. grawerowany dyplom INNOWATOR ŚLĄSKA 2009;
2. sponsorowany artykuł w Gazecie Wyborczej;
3. prawo do wykorzystania logo konkursu w zakresie oznaczania swoich towarów i usług oraz w celach promocyjno-marketingowych;
 
Biuro Konkursu:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw S.A.
ul. Astrów 10, 40-045 Katowice, tel. (032) 730 48 90 w. 502, 213.
www.gapp.pl

Źródło: www.silesia-region.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również