Wiadomości z Mikołowa

I LO im. K. Miarki weźmie udział w Śląskim Marszu Mocy

  • Dodano: 2023-09-18 09:00

W nadchodzącą sobotę, 23 września 2023 roku I Liceum Ogólnokształcące im. K. Miarki w Mikołowie weźmie udział w Śląskim Marszu Mocy. Impreza ta jest organizowana w różnych miastach Polski przez Fundację Marka Kamińskiego, z którą szkoła współpracuje w ramach Life Plan Academy. Marsze Mocy mają na celu pozyskanie funduszy umożliwiających otwarcie punktów pomocy dla dzieci i młodzieży w różnych regionach Polski, aby młodzi ludzie wspierani przez specjalistów mogli odzyskać poczucie pewności siebie oraz wiarę w swoje możliwości i swoją sprawczość.

Marsz Mocy – solidarność w działaniu

Udział I LO jest wyjątkowym wyróżnieniem, podkreślającym zaangażowanie społeczności szkolnej w działania charytatywne. To wydarzenie stanowi okazję do solidarności i pomocy potrzebującym. Poprzez aktywny udział w Marszu, Liceum Ogólnokształcące im. K. Miarki przyczynia się do powstania nowego punktu pomocy dla dzieci i młodzieży na Śląsku.

Warto podkreślić, że Marsze Mocy to inicjatywa, która cieszy się coraz większym poparciem i zaangażowaniem społecznym. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tego wspaniałego przedsięwzięcia, odwiedzenia strony internetowej www.marszmocy.com, aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do tego chwalebnego wysiłku. Razem możemy wspólnie przyczynić się do poprawy życia dzieci i młodzieży, pomagając im odzyskać pewność siebie i wiarę w siebie.


Źródło: I LO im. K. Miarki / Redakcja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również