Wiadomości z Mikołowa

Hołda Run Mikołów 2023 - trwają zapisy!

  • Dodano: 2023-08-17 09:15

Dla wszystkich pasjonatów biegania oraz zdrowego trybu życia świetna wiadomość – aktualnie trwają zapisy na pierwszą edycję "Hołda Run Mikołów 2023" organizowanego przez STS Biegaton Mikołów. To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które zastępuje tradycyjny Mikołowski Bieg Uliczny, już 9 września.

Przed nami Hołda Run Mikołów 2023

Tegoroczna edycja Hołda Run Mikołów 2023 przedstawia nieco większe wyzwanie pod względem trudności trasy, jednak przynosi równocześnie niezapomniane doznania w postaci malowniczych krajobrazów oraz historycznych i przyrodniczych bogactw Mikołowa i Łazisk Górnych.

Biuro zawodów oraz punkt startowy znajdują się w okolicach Wierzyska, tuż obok pomnika św. Jana Ewangelisty, stanowiącego symboliczne miejsce tego sportowego wydarzenia. Meta biegu umiejscowiona została na szczycie Hałdy Marta Waleska, która staje się celem wszystkich uczestników.

Wśród dostępnych opcji uczestnictwa, biegacze mogą wybrać trasę o długości 6 lub 10 km, dopasowując ją do swoich umiejętności i kondycji. Ponadto, dla najmłodszych entuzjastów biegania, przewidziano specjalne biegi dziecięce, by cała rodzina mogła cieszyć się wspólną aktywnością.

Zapisy

Rejestracja do Hołda Run Mikołów 2023 jest wciąż otwarta. Osoby zainteresowane udziałem w tym wyjątkowym biegu mogą zgłosić się poprzez wizytę na stronie DO:ST:AR:TU (dostartu.pl) i wypełnienie prostego formularza zgłoszeniowego.

Hołda Run Mikołów 2023 to znakomita okazja do podjęcia wyzwania sportowego, czerpiąc radość z biegania w towarzystwie innych pasjonatów. Wydarzenie to nie tylko stanowi doskonałą okazję do rywalizacji, lecz także pozwoli odkryć uroki Mikołowa i Łazisk Górnych poprzez fascynującą trasę biegu.

  • Biuro zawodów i Start – Wierzysko – obok pomnika św. Jana Ewangelisty
  • Meta – szczyt Hałdy Marta Waleska
  • Dystans – 6 lub 10 km oraz biegi dla dzieci

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również