Wiadomości z Mikołowa

Grupa MoCarta w programie "Ale kino" w Mikołowie

  • Dodano: 2024-02-21 10:00, aktualizacja: 2024-02-21 11:20

Grupa MoCarta wraca do Mikołowa! Już 18 kwietnia o godz. 18.00 zaprezentują program "Ale kino" inspirowany muzyką filmową. Bilety w cenie 110 zł do nabycia w Kasie MDK oraz przez stronę www od 12 lutego.

Grupa MoCarta odwiedzi mikołowski Miejski Dom Kultury

Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.

Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. "Ale kino" to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina... 

W programie "Ale kino" pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Zarezerwuj bilety na "Ale kino" i zanurz się w świat ulubionej muzyki filmowej wraz z Grupą MoCarta

Grupa MoCarta w programie "Ale kino" w Mikołowie

Komentarze (1)    dodaj »

  • Demokrata

    Poszliśmy kiedyś ze znajomymi na Malickiego do Zabrza. Bardzo go lubimy i cenimy. Wspaniały muzyk i przy okazji satyryk. Niestety, jednostronne dowcipy i podsmiechujki tylko z jednej strony sceny politycznej wyleczyły mnie na długo z takich koncertów. Artyści, do Was się zwracam, z tych drugich naprawdę też mozna się pośmiać, może nawet bardziej jest z czego. Ale pomijając tamto, 110 złotych to trochę dużo

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również