Wiadomości z Mikołowa

Dzień Dziecka z mikołowskim MDK

  • Dodano: 2021-05-20 10:15

Już od 29 maja do 6 czerwca chętni mogą wziąć udział w specjalnej GRZE DLA WYTRWAŁYCH PODRÓŻNIKÓW. Dedykowana jest ona dzieciom od 7. do 15. roku życia (kilkuosobowe drużyny, także ze wsparciem rodziny i przyjaciół – również dorosłych).

Uczestnik musi pobrać z naszej strony lub odebrać z MDK (w godzinach otwarcia) KARTĘ GRY wraz z mapą i – mając dostęp do telefonu ze skanerem kodów QR i internetem – w dowolnym dniu trwania zabawy przebyć 12-kilometrową trasę najeżoną specjalnymi zagadkami i konkursami (wędrówkę można podzielić na kilka etapów).

Start na Rynku – w oknie MDK znajdziecie pierwszy z kodów QR. Każdy z nich będzie linkiem do krótkiego filmiku zawierającego zadanie oraz namiary na miejsce umieszczenia kolejnego QR-kodu.

Osoby, które wypełnią całą kartę, dostarczają ją do 8 czerwca do MDK wraz z wymaganymi załącznikami. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na upominki, a autorzy najlepiej zrealizowanych zadań dostaną nagrody rzeczowe!

1 czerwca na mikołowskim Rynku będą czekały na Was specjalne atrakcje. W godzinach 14.00-18.00 zapraszamy do udziału w PIRACKIEJ GRZE dla dzieci w wieku 4-10 lat. Musicie przebrać się za pirata i odwiedzić kolejne punkty z otrzymanej mapy, wypełniając proste zadania kwalifikujące Was na piratów i piratki, sprawdzające takie cechy jak waleczność, wytrwałość, zwinność, spostrzegawczość, celność. Jeśli odwiedzicie wszystkie punkty, uskładacie z rozdanych fragmentów mapę skarbu, a w nimąŚ złote dukaty. Dla pierwszych 150 dzieci kupon na gałkę lodów - przekazuje mikołowski MDK.

Dzień Dziecka z mikołowskim MDK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również