Wiadomości z Mikołowa

Dotkliwie pobił swoją siostrę. 28-latek usłyszał zarzuty

  • Dodano: 2020-02-10 11:00

Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali mężczyznę, który w minionym tygodniu dotkliwie pobił swoją siostrę.

Mężczyzna wpadł w szał, gdyż podejrzewał ją, że zabrała mu jego narzędzia do pracy. Kobieta trafiła do szpitala, awanturnik zaś do policyjnej izby zatrzymań. 28-latek usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała i kierowania gróźb.

Mężczyzna ma zakaz kontaktowania się z siostrą oraz policyjny dozór

W ubiegłym tygodniu mundurowi z komisariatu w Łaziskach Górnych zostali wezwani na interwencję domową. Na miejscu okazało się, że w jednym z mieszkań przy ulicy Dworcowej doszło do kłótni między rodzeństwem. 28-letni mężczyzna zaatakował młodszą siostrę. Miał wyzywać, grozić śmiercią i uderzać jej głową o posadzkę. Po tym wszystkim uciekł z mieszkania, a pokrzywdzona, z licznymi obrażeniami głowy, trafiła do szpitala.Agresor został namierzony i trafił w ręce łaziskich dzielnicowych

W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu. Jak później tłumaczył policjantom, zdenerwował się, gdyż podejrzewał siostrę o zabranie mu narzędzi potrzebnych do pracy.

W piątek (7 lutego) usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb. Grozi mu do 2 lat więzienia. Śledczy z łaziskiego komisariatu złożyli też wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środków zapobiegawczych. Prokurator nie miał co do tego żadnych wątpliwości i podjął decyzję o policyjnym dozorze oraz zakazie kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również