Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Co będzie można licytować podczas 27. Finału WOŚP w Mikołowie?

  • Dodano: 2019-01-07 12:00, aktualizacja: 2019-04-12 08:08

Czeka nas sensacyjna licytacja podczas niedzielnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Mikołowski sztab WOŚP ma wiele ciekawych przedmiotów przeznaczonych na kwestę.

Już przed Bożym Narodzeniem dowiedzieliśmy się, że Mikołów po raz pierwszy znalazł się na kolekcjonerskiej karcie 27, Finału WOŚP! Kartę będzie można zdobyć 13 stycznia 2019 na mikołowskim rynku podczas tradycyjnych licytacji. Okazuje się, że kolejne 200 kart z wizerunkiem Mikołowa będzie licytowanych w całej Polsce.

Pomysłodawcą tego projektu jest mikołowianin i kolekcjoner kart Bartłomiej Kowal - gratuluję pomysłu! – poinformowała na Facebooku, wiceburmistrz Iwona Spychała-Długosz.

Na tym jednak nie koniec. W najbliższych dniach mikołowski sztab WOŚP będzie zachęcał do licytacji, ujawniając na Facebooku kolejne przedmioty przeznaczone w tym roku na kwestę. Dochód z ich zakupu powiększy pulę zbiórki w naszym mieście. Dziś wiemy, że tradycyjnie będzie można wylicytować gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Będziecie bawić z Orkiestrą w niedzielę? Czekamy na Was!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.