Wiadomości z Mikołowa

Budowa piłkochwytów oraz instalacji oświetlenia boiska LKS Orzeł

  • Dodano: 2020-01-14 11:00

Z dniem 19.12.2019 r. zakończono realizację zadania inwestycyjnego pn. „Zaprojektowanie i budowa piłkochwytów oraz instalacji oświetlenia boiska LKS Orzeł przy ul. Zamkowej 1a”. 

W zakresie zadania inwestycyjnego opracowano niezbędną dokumentacje projektową wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dla wykonania piłkochwytów (ogrodzenia) o wysokości 6m dla boiska treningowego na odcinku od strony północnej, wschodniej i południowej (tj. na długości 241 mb) wraz z montażem siatki PP oraz zabudowaniem trzech furtek wejściowych o wym. 1,0mx2,0m i bramy wjazdowej o wym. 4,0mx3,0m.

Dodatkowo w ramach zadania wykonano oświetlenie boiska treningowego poprzez zabudowanie 6 słupów oświetleniowych o wys. 12,0m na fundamencie prefabrykowanym wraz z montażem lamp LED o mocy 300 WAT w ilości 24 sztuk, montażem instalacji kablowej zasilającej w otulinie AROT i uziemiającej oraz montażem szaf elektrycznych dla sterowania oświetleniem oraz gniazd wtykowych.

Wartość łączna umowy zawartej z Wykonawcą tj. Firmą NAZ MET Michał MAZUR z Jastrzębia Zdroju opiewała na kwotę 249 000,00 zł brutto.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.