Wiadomości z Mikołowa

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

  • Dodano: 2009-05-13 14:30

Technopark Gliwice zaprasza na bezpłatne szkolenie w ramach projektu "Własność intelektualna majątkiem przedsiębiorstwa".


Specjalistyczne szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników firm świadczących usługi inżynierskie, w tym usługi związane z Internetem.

Technologiczna globalizacja oraz wszechobecność i rosnąca rola Internetu wymagają od przedsiębiorcy coraz efektywniejszego wykorzystania wiedzy i wzbogacania technologicznego doświadczenia. Współczesny biznes musi uwzględniać zniesienie barier w globalnym przepływie informacji, towarów, technologii, a także kapitału i ludzi. Kluczem do osiągnięcia konkurencyjności oraz nieustannego rozwoju jest zdolność do uczenia się i odważne korzystanie z innowacji. Przystąpienie Polski do UE wraz z globalizacją i koniecznością stałej rywalizacji na silnie konkurencyjnym rynku zmuszają do nowego spojrzenia na kapitał intelektualny firmy oraz korzyści wynikające z jego ochrony. W takich okolicznościach zdobycie szczegółowej wiedzy w zakresie zarządzania własnością intelektualną staje się dla przedsiębiorcy nie tylko cennym wyzwaniem lecz także wymogiem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w dwudniowym bezpłatnym szkoleniu pt.:


Wywiad gospodarczy - jak ustrzec się przed kradzieżą pomysłów.
Wycena własności niematerialnej - analiza przypadków.

  • Termin: 28-29 maja 2009 w godz. 9:00-15:00
  • Miejsce: Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Karola Goduli 36, 41-703 Ruda Śląska
  • Cel szkolenia: przekazanie uczestnikom szczegółowej wiedzy na temat zarządzania własnością intelektualną w przedsiębiorstwie.
  • Uczestnicy: szkolenie skierowane jest dla osób z branży produkcyjnej i świadczącej usługi inżynierskie (w tym usługi związane z Internetem) - przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego. W seminarium może uczestniczyć maksymalnie 1 przedstawiciel danego przedsiębiorstwa lub dwóch każdy tylko w jednym dniu szkolenia.
  • Koszt: udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY!
  • Zgłoszenia: przyjmuje Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości: e-mail: e.warecka@inkubatorrudzki.pl lub fax.: 032 342 22 30 w.108
  • Bliższe informacje: Ewa Warecka, e-mail: e.warecka@inkubatorrudzki.pl , tel. 032/342 22 30, w.104.

Organizatorem szkolenia jest Technopark Gliwice, który realizuje projekt "Własność intelektualna majątkiem przedsiębiorstwa" dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 5.4 PO IG.


Serdecznie zapraszamy do Rudy Śląskiej!

Źródło: www.inkubatorrudzki.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również