Wiadomości z Mikołowa

Auchan Mikołów: Wakacyjne warsztaty i serwis rowerowy

  • Dodano: 2022-07-19 07:00, aktualizacja: 2022-07-18 18:07

Rodzinne warsztaty dla miłośników własnoręcznego ozdabiania przedmiotów oraz bezpłatny serwis rowerowy czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Mikołów w najbliższą sobotę 23 lipca.

W zajęciach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 15:00 do 18:00, a serwis rowerowy będzie czynny od godziny 10:00 do godziny 17:00. Udział w warsztatach oraz usługa serwisowa są bezpłatne.

Mamy wakacje! To czas letniego wypoczynku i rodzinnych aktywności! Na najbliższą sobotę 23 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Mikołów przygotowało dwie propozycje. W pasażu galerii handlowej będzie można wziąć udział w warsztatach kreatywnych, a na parkingu przed obiektem będzie działał bezpłatny serwis rowerowy. 
Wakacyjne warsztaty kreatywne

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli stworzyć wyjątkowe dekoracje popularną techniką decoupage.  Pod okiem instruktorów uczestnicy warsztatów ozdobią drewniane pudełka i szklane słoiki, które staną się nie tylko cieszącą oko dekoracją, lecz również praktycznymi przedmiotami do przechowywania rzeczy. Drewniane elementy będą malowane farbami akrylowymi, następnie uczestnicy zajęć przykleją na nie wycięte z serwetek motywy. Następnie na dekorowany przedmiot zostaną nałożone specjalne preparaty i pasty, które nadadzą mu charakterystyczne dla techniki decoupge pęknięcia. Do dekoracji szkła uczestnicy warsztatów również wykorzystają elementy wycięte z serwetek oraz kolorowe farby akrylowe i specjalny preparat zapewniający efekt popękanej powierzchni. 

Bezpłatny serwis rowerowy

Letnia pogoda zachęca do aktywnego odpoczynku, a wycieczka rowerem pozwala odkrywać okolice. Przed wyprawą warto sprawdzić, czy pojazd jest gotowy na trudy podróży! Już w najbliższą sobotę 23 lipca będzie w bezpłatnym mobilnym serwisie rowerowym przed centrum handlowym profesjonalni serwisanci sprawdzą stan techniczny rowerów i w razie potrzeby wyregulują luzy, skontrolują hamulce, nasmarują łańcuch i wyregulują przerzutki. Serwisanci będą pracowali w profesjonalnie wyposażonym punkcie na parkingu przed naszym centrum handlowym. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjała, serwis zostanie przeniesiony do pasażu galerii handlowej.
Rodzinne warsztaty kreatywne oraz serwis rowerowy będą dostępne w sobotę 23 lipca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie.

Auchan Mikołów: Wakacyjne warsztaty i serwis rowerowy / fot. org.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Piotr

    Widzę, ze juz malo kto pamieta, ze Auchan wspiera Putina w jego działaniach poprzez fakt, z nie wycofali się z Rosji tak jak inne porzadne firmy. Bawmy się rodzinnie kiedy przez taki firmy Putin ma fundusze na zabijanie rodzin na Ukrainie.

  • Andrzej K

    A ja mam pracę dzięki Auchan, jestem w stanie wyżywić moją rodzinę. Co dziwne mnóstwo Ukraińców pracuje w Auchan i im to nie przeszkadza, że Auchan jest w Rosji

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również