Wiadomości z Mikołowa

Za nami LXVI posiedzenie Rady Powiatu kadencji 2018-2024

  • Dodano: 2024-04-26 11:00

24 kwietnia na LXVI posiedzeniu zebrała się Rada Powiatu kadencji 2018-2024. W programie spotkania prowadzonego przez przewodnicząca Barbarę Pepkę znalazły się dwie uchwały. Dotyczyły one zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na okres 2024 do 2035 roku oraz zmian w budżecie.

Posiedzenie Rady Powiatu kadencji 2018-2024

W części poświęconej na informacje z prac Zarządu Powiatu, starosta Mirosław Duży przedstawił najważniejsze informacje dotyczące działalności Zarządu od ostatniej sesji, zaś w punkcie dotyczącym informacji przewodniczącej Rady Powiatu, piastująca tę funkcję Barbara Pepke podała radnym ostatnie w tej kadencji informacje.

Wieńczące tę kadencję posiedzenie było okazją do wręczenia podziękowań dyrektorom jednostek i placówek oświatowych powiatu za ponad pięcioletnią współpracę z Radą i Zarządem Powiatu. Dodatkowo każdy z radnych otrzymał z rąk przewodniczącej Barbary Pepke i starosty Mirosława Dużego pamiątkowy fotoalbum ilustrujący prace tego gremium w kadencji 2018-2024.

Na sesje przybył również radny Sejmiku Województwa Śląskiego Grzegorz Wolnik, który wręczył sekretarzowi Łukaszowi Rygule Srebrną Oznakę Za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również