Wiadomości z Mikołowa

Śląski Ogród Botaniczny nominowany w konkursie Słoneczniki. Głosowanie trwa!

  • Dodano: 2021-08-22 14:30

ŚOB ma najlepszą ofertę edukacyjną i rozrywkową dla dzieci? Podróże po Sośniej Górze zostały nominowane do plebiscytu Słoneczniki 2021.

To już kolejna edycja znanego wśród rodziców plebiscytu Słoneczniki na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci. To konkurs Grupy Czas Dzieci. Wiele fantastycznych inicjatyw otrzymało w tym roku nominację do nagrody Słoneczniki. Które z nich otrzymają statuetkę Słonecznika lub Nagrodę Rodziców? Wśród nominowanych znalazł się Śląski Ogród Botaniczny i tegoroczne „Podróże po Sośniej Górze.

Nasze Podróże po Sośniej Górze zostały zakwalifikowane do Plebiscytu Słoneczniki 2021 na najbardziej rozwojowe inicjatywy dla dzieci! Zachęcamy do oddawania głosów na nasze gry, z których jesteśmy bardzo dumni – przekonują władze Śląskiego Ogrodu Botanicznego.

Śląski Ogród Botaniczny nominowany w plebiscytu Słoneczniki 2021

Śląski Ogród Botaniczny został nominowany w kategoriach PRZYRODA – rozumienie praw przyrody, wrażliwość ekologiczna, umiejętności badawcze, klasyfikacyjne, RUCH – sprawność fizyczna, precyzja ruchów ciała i dłoni, zdolności manualne, a także LOGIKA – rozumowanie, logiczne myślenie, liczenie, zmysł konstruktorski, innowacyjność.

Głosowanie trwa do 31 sierpnia, jeśli zatem chcemy wesprzeć ŚOB w konkursie to warto się pospieszyć. Platforma do głosowania została udostępniona przez organizatorów, portal CzasDzieci.pl.

Plebiscyt portalu CzasDzieci.pl, czyli Słoneczniki odbywają się już po raz dziesiąty – dziewiąty raz w Warszawie, dziesiąty w Krakowie i piąty na terenie województwa śląskiego.

Pozytywny odbiór ze strony organizatorów kultury i edukacji oraz zaangażowanie rodziców w latach ubiegłych dodaje skrzydeł organizatorom i pozwala wierzyć, że i w tym roku rodzice podzieją się swoimi nieocenionymi opiniami na temat dziecięcej oferty w ich mieście – wyjaśniają organizatorzy.

Joanna ZegarlickaJoanna Zegarlicka
Źródło: Śląski Ogród Botaniczny/materiały organizatora plebiscytu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również