Wiadomości z Mikołowa

Pokaz chuligaństwa w Sylwestra

  • Dodano: 2018-01-01 10:00

Nieprzyjemnie dla mikołowskiego rynku, kilku mikołowian i gości Miejskiej Biblioteki Publicznej skończył się 2017 rok. Wszystko za sprawą dwóch trzydziestolatków z Wodzisławia Śląskiego.

Zdewastowane figury w Bożonarodzeniowej szopce na rynku, pobity mikołowianin, wyzwiska w stronę przechodniów, publiczne obnażenie, a na koniec rozbita szyba w samochodzie muzyka występującego podczas koncertu „Sylwester z operetką" w Miejskiej Bibliotece Publicznej – oto efekt rajdu po centrum Mikołowa, jaki urządziło sobie w sylwestrowe popołudnie dwóch pijanych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.

Jak donoszą świadkowie zdarzenia:

Obaj sprawcy zostali zatrzymani przez mikołowską policję. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez st. sierż. Ewę Sikorę mężczyźni złożą zeznania jutro:

Sprawcy to 31 i 32-latek, osoby bezdomne pochodzące z Wodzisławia Śląskiego. Mężczyźni wybili przednią szybę i uszkodzili drzwi w samochodzie osobowym marki Toyota Yaris na szkodę 34-letniej mieszkanki Będzina. W tej chwili wciąż znajdują się w stanie upojenia alkoholowego i zostaną przesłuchani jutro na okoliczność zdarzenia i ewentualnie postawione zostaną im zarzuty, jeśli właścicielka pojazdu złoży wniosek o ściganie z prywatnego oskarżenia.

Byliście świadkami zdarzenia? Czekamy na Wasze komentarze!

Komentarze (3)    dodaj »

  • :/

    Ta dziewczyna jest muzykiem i grała w tym czasie w bibliotece dla mieszkańców Śląska. Dziękujemy wam Ślązacy :/

  • Rafał

    Do paki z nimi

  • Boruc

    Debile

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również