Wiadomości z Mikołowa

Pierwsze dziecko urodzone w 2022 roku pochodzi z Mikołowa? Leoś przyszedł na świat o 0.01!

  • Dodano: 2022-01-01 14:00

Pierwszy maluch, który przyszedł na świat w 2022 roku, urodził się minutę po północy w Mikołowie! Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Pierwsze dziecko z rocznika 2022 urodziło się minutę po północy

Jak informuje Centrum Zdrowia w Mikołowie, maluch, który przyszedł na świat jako pierwszy, ma na imię Leoś. Urodził się 1 stycznia 2022 roku dokładnie o godzinie 0.01 i waży 4270 gram. To pierwsze dziecko urodzone w naszym regionie w Nowym Roku.

- Rodzicom Darii i Andrzejowi życzymy zdrowia i powodzenia. Oby wychowanie Leosia było czasem wszelkich sukcesów i radości. A dla Ciebie nasz Nowy Roczku życzymy byś z takim szczęściem przeszedł przez całe życie! – napisali przedstawiciele Centrum Zdrowia w Mikołowie w mediach społecznościowych.

Maluch z Knurowa urodził się o godz. 1.20

Z kolei w Knurowie pierwszy maluch przyszedł na świat o godnie 1.20. To Aleksander Radecki. Dziecko waży 3680 gramów oraz mierzy 55 centymetrów.

- Mama Aleksandra Pani Anna pochodzi z Knurowa, zaś Tata Dawid pochodzi z Zabrza. Z informacji przekazanych naszemu personelowi wynika, iż rodzice Olka obecnie zamieszkują w Knurowie – czytamy na facebookowym profilu szpitala w Knurowie.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.