Wiadomości z Mikołowa

Otwarcie Centrum "PAKA Ninja" w Mikołowie z Zawodami Ninja Series Regional

  • Dodano: 2023-08-30 10:15

27 sierpnia w Mikołowie otwarto centrum "PAKA Ninja" przy ul. Wspólnej 1. Uroczystość inauguracji została połączona z zawodami Ninja Series Regional.

Inauguracja Centrum "PAKA Ninja" w Mikołowie

Ninja Series Regional to regionalne zawody, które odbywają się w różnych częściach Polski i Europy. Zyskały one popularność zwłaszcza wśród początkujących adeptów sztuki Ninja, dając im okazję do sprawdzenia swoich umiejętności i doskonalenia ich przed przejściem na wyższy poziom zaawansowania. Głównym organizatorem wydarzenia w Mikołowie była Stowarzyszenie Rozwoju Sportów Przeszkodowych "Paka Ninja", którego prezesem jest Michał Grochoła, znany jako Latający Borsuk. Grochoła to pięciokrotny finalista programu Ninja Warrior Polska.

W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z różnych zakątków Polski. Oprócz zmagań na torze przeszkód, w ramach wydarzenia zaplanowano pokaz umiejętności akrobatycznych. Mikołowianka Dominika Dudek zaprezentowała swoje zdolności na kole akrobatycznym. Dudek jest między innymi Mistrzynią Polski w Aerial Hoop Sport.

Gościem honorowym wydarzenia był Starosta Mikołowski, Mirosław Duży, który osobiście wręczał nagrody zwycięzcom zawodów. Za dokumentację fotograficzną odpowiadali: Waldemar Kazubek i Bogusław Jastrzębski.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również