Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Nauczycielki otrzymały tytuły

 • Dodano: 2020-09-01 11:45

Dzień przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2020/2021 dwie nauczycielki szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Mikołowski, otrzymały tytuł nauczyciela mianowanego.

Dyplomy Paniom: Agnieszce Zalewskiej-Piwowar (nauczycielce języka niemieckiego w Zespole Szkół Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie) oraz Katarzynie Pajor (nauczycielce języka angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowie) wręczył dziś Starosta Mikołowski Mirosław Duży. 


W uroczystości brali udział dyrektorzy placówek, w których obie nauczycielki na co dzień pracują oraz Grażyna Nazar, członek Zarządu Powiatu Mikołowskiego i Iwona Smorz, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Mikołowie. Nauczycielki, które dziś otrzymały oficjalne awanse, najpierw musiały poradzić sobie z egzaminem na stopień nauczyciela mianowanego. Obie Panie pozytywnie przeszły postępowanie egzaminacyjne i wykazały się dużą wiedzą pedagogiczną. Serdecznie gratulujemy! 

Nauczycielki otrzymały tytuły

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Kuba Batanachama

  Jaki ten świat przewrotny... Kobieta która była postrachem ciała pedagogicznego w Gimnazjum nr 1, osoba która skrzywdziła wiele dzieci zostawiając w ich psychice uraz na całe życie teraz uczestniczy w rozdawaniu tytułów dla nauczycieli.

 • gigi

  "kłamstwo powtarzane wielkokrotnie wkoncu okaze sie prawda" tow.stalin... natomiast moja polonistka tlukła mi do glowy jak wisława szymborska dostala noblaw owych latach poznych 90 bodajze 1996r. ze ponad czasowa pisarka....dzis ogarnia mnie smutek jak tłukła mnie młodej osobie do głowy....nieswiadomą byla osoba wisława pisała w latach 50 poemaciki wyslawiające tow bratniego narodu radzieckiego....nie wspomne o pokojowych noblach jak "bolek" czy obama za podpalenie iraku,syri,afganu w imie pokojowej nagrody nobla.....dzis po bolku nie zostało polskiego nic tylko tczone tragedie jak powstania,obrony,obozy czy to z lewa czy z prawa nic polskiego nie zostało tylko lidle,biedronki czy niemieckie strefy ekonom....armie urzedników,bankierów,farmaceutów,lekarzy u sczytach władzy bioracych łapówki,fundacje."z pustego nikt nie naleje"....

 • Kuba Batanachama

  Jak widać na tym portalu cenzura jest wszechobecna i nie dopuszcza krytycznych komentarzy wobec władz. Komuna wróciła najwyraźniej w całej Polsce i stara się ze wszystkich sił zamknąć usta obywatelom a wolność słowa i swoboda wypowiedzi stały się tylko nic nie znaczącymi frazesami. Brzmi to jak czysta ironia w 40 rocznicę Solidarności.

 • górnik halymba

  przecie kazde dziecko nie chodziło do szkoły przez poł roku a ta pani pobierała forse przez poł roku "kierujac masy dzieci" poprzez wirtualny swiat.... ciekawe czy podcza pandemi realnie wspołzyła z małzonkiem czy wirtualnie....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.