Wiadomości z Mikołowa

MOSIR podsumował Ferie 2022

  • Dodano: 2022-03-01 12:30

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Mikołowie podsumował Ferie 2022.

Podsumowanie Ferii 2022

Ferie 2022 dobiegły końca. Podczas tegorocznych ferii najwięcej atrakcji dostępnych było na sztucznym lodowisku MOSiR, gdzie odbywały się zajęcia nauki jazdy na łyżwach oraz nauki gry w hokeja w ramach corocznej akcji "Pierwsze kroki na lodzie oraz pierwsze kroki z hokejem”. Akcja rozpoczęła się już w styczniu, jednak w trakcie ferii zajęcia odbywały się częściej – swoje łyżwiarskie umiejętności szlifować można było od poniedziałku do piątku, natomiast  w hokeja grano w środy oraz piątki.

Mikołowianie ferie rozpoczęli oraz zakończyli tanecznie – dyskotekami na lodzie, które prowadził DJ. Podczas dyskoteki na zakończenie ferii swoje stanowisko przygotowała firma multimetro, która serwowała wszystkim uczestnikom gorącą herbatę oraz słodkości, a także rozdawała swoje gadżety promocyjne.

Kryta pływalnia "Aqua Plant" oferowała godziny ogólnodostępne od godz. 06:00 do godz. 22:00 przez cały okres trwania ferii. Aktualne godziny ogólnodostępne krytej pływalni można sprawdzić w harmonogramie na stronie MOSIR.

Niedziela (27 lutego) była ostatnim dniem działania lodowiska. Zakończono zatem sezon zimowy i z niecierpliwością czeka się na wiosnę, w trakcie której z pewnością nie zabraknie wydarzeń sportowych w naszym regionie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również