Mikołowski Dzień Wagarowicza – Legalne Wagarowanie na powitanie wiosny!

Czas czytania: 2 min.

20 marca 2026 roku uczniowie mikołowskich szkół podstawowych po raz kolejny wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu – Legalnych Wagarach, które odbędą się w piątek o godzinie 12:00. To tradycja, która na stałe wpisała się w kalendarz miejskich wydarzeń.

Powitanie wiosny z wagarkami

Legalne Wagary to okazja do wspólnego świętowania pierwszego dnia wiosny w gronie rówieśników. Zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Jerzego Kukuczki w Mikołowie, wydarzenie ma na celu pokazanie, że wiosnę można przywitać w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Zgodnie z tradycją, uczniowie mikołowskich szkół podstawowych, pod opieką nauczycieli i opiekunów, będą mogli wziąć udział w licznych atrakcjach.

Wiosna z Legalnymi Wagarami

Wydarzenie organizowane przez Szkołę Podstawową nr 10 w Mikołowie to już tradycja, która w sposób bezpieczny pozwala młodym mieszkańcom miasta w radosny sposób powitać wiosnę. Dzięki takiej inicjatywie uczniowie mogą spędzić czas na świeżym powietrzu, uczestniczyć w różnych aktywnościach i zabawach, a jednocześnie czuć się odpowiedzialni za swoje działania.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe