Wiadomości z Mikołowa

Mikołowski Bieg Uliczny - listy startowe

  • Dodano: 2018-09-26 09:45, aktualizacja: 2018-09-26 10:49

Coraz mniej czasu dzieli nas od rozpoczęcia XVI Mikołowskiego Biegu Ulicznego im. Henryka Biskupiaka oraz drugiej edycji biegu Mikołów na "szóstkę".

W związku z tym przedstawiamy listy startowe, z którymi gorąco prosimy się zapoznać. Listy dostępne są tutaj. Pragniemy także ułatwić Państwu dojazd na miejsce imprezy, a także wskazać dostępne parkingi, by pozostawić tam samochód na czas trwania wydarzenia. W tym celu przygotowaliśmy mapkę, która powinna ułatwić dostanie się do nas bez większych zakłóceń.
Z ogromną radością informujemy, iż na liście startowej naszego biegu pojawiły się nazwiska dwóch bardzo utytuowanych zawodniczek: Patrycja Bereznowska oraz Aneta Rajda, które są m.in. Mistrzynią Polski i Wicemistrzynią Polski w biegach 24 godzinnych.

Przypominamy, iż zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu imprezy tj. 29.09.br. w biurze zawodów w godz. 9:30 - 11:15, poprzez wypełnienie papierowego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty gotówkowej w wysokości 50 zł w biurze zawodów. Biuro znajdować się będzie na Placu Harcerskim. .

Mikołowski Bieg Uliczny - listy startowe

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również