Wiadomości z Mikołowa

Mikołów: Trzy dziewczyny z powiatu powalczą o tytuł Miss Śląska. Gala już dziś!

  • Dodano: 2019-05-19 09:15

Już 19 maja w Sali Koncertowej im. Krystyny Bochenek - Katowice Miasto Ogrodów odbędzie się Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska i Miss Śląska Nastolatek. Mikołów i Orzesze reprezentują trzy kandydatki.

Blisko 800 osób będzie w niedzielę, 19 maja podziwiać zmagania kilkudziesięciu dziewcząt o tytuł Miss Śląska i Miss Śląska Nastolatek 2019. Finałowa Gala odbędzie się w Sali Koncertowej im. Krystyny Bochenek - Katowice Miasto Ogrodów. W konkursie bierze udział łącznie 29 pań z całego województwa śląskiego – 15 z nich powalczy o tytuł Miss Śląska 2019, a kolejne 14 o tytuł Miss Śląska Nastolatek.

Nad przygotowaniem gali pracują choreografowie, styliści, fryzjerzy i wizażyści, a także specjaliści z zakresu marketingu i organizacji eventów. Kandydatki pojawiły się w najciekawszych miejscach województwa śląskiego. Zawitały do Kopalni Guido, Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu, zobaczyły Stadion Śląski i Kolejkę Linową „Elka”, zawitały również do Strefy Kultury Katowice i Wodnego Parku Tychy. Promowały także partnerów Wyborów Miss Śląska 2019.

W konkursie o tytuł Miss Śląska 2019 i Miss Śląska Nastolatek 2019 znalazły się trzy kandydatki z powiatu mikołowskiego: dwie mieszkanki Mikołowa i jedna orzeszanka.

Miss Śląska 2019 – kandydatki z Mikołowa i Orzesza

W konkursie startują:

marta parzonkamikolowmiss slaska 2019
Marta Parzonka
19 lat
Mikołów

wiktoria augustynmikolowmiss slaska nastolatek 2019
Wiktoria Augustyn
14 lat 
Mikołów

magdalena michalskaorzeszemiss slaska nastolatek 2019

Magdalena Michalska
17 lat
Orzesze

Organizatorzy stworzyli specjalne głosowanie dla fanów kandydatek. W ten sposób wybrane zostaną Miss Śląska Internetu 2019 i Miss Śląska Nastolatek Internetu 2019.

Partnerem wyborów Miss Śląska zostało Województwo Śląskie, a galę finałową patronatem honorowym objął Marszałek Województwa Śląskiego, Jakub Chełstowski.

Joanna ZegarlickaJoanna Zegarlicka
Źródło: zdjęcia - materiały prasowe organizatora/Pracownia Światła

Komentarze (1)    dodaj »

  • Lili

    Jak zwykle lepsze chodza po miescie ... a startuja „ srednie panny” Non toper ta sama spiewka w pl jest dziwny typ urody wybierany , ktory zreszta praktycznie zawsze przegrywa

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również