Policyjna akcja „Prędkość”. Posypały się mandaty dla kierowców
Policjanci znów sprawdzali, jak kierowcy jeżdżą na drogach. Funkcjonariusze z powiatu mikołowskiego przeprowadzili działania „Prędkość”, podczas których skontrolowali setki pojazdów i ujawnili liczne przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości.
Kontrole prędkości na drogach powiatu mikołowskiego
Akcja miała na celu ograniczenie liczby wypadków i poprawę bezpieczeństwa na drogach. Policjanci prowadzili pomiary prędkości w różnych miejscach powiatu, zwracając szczególną uwagę na odcinki, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych. W trakcie działań funkcjonariusze ujawnili wiele wykroczeń związanych z przekraczaniem prędkości. Kierowcy, którzy nie stosowali się do przepisów, musieli liczyć się z konsekwencjami w postaci mandatów i punktów karnych.
Prędkość wciąż jednym z głównych problemów
Akcja „Prędkość” pokazuje, że nadmierna prędkość nadal jest jednym z głównych powodów niebezpiecznych sytuacji na drogach. To właśnie ona najczęściej prowadzi do kolizji i wypadków, dlatego policja regularnie organizuje tego typu działania kontrolne. Podczas akcji policjanci skontrolowali setki kierowców i ujawnili liczne przypadki przekroczenia prędkości, co zakończyło się mandatami i punktami karnymi.
Działania „Prędkość” to kolejna odsłona policyjnych kontroli na drogach regionu. Funkcjonariusze zapowiadają, że podobne akcje będą kontynuowane, a kierowcy mogą spodziewać się kolejnych kontroli.






![Mikołów: tłumy na rynku podczas Protestu z Wykrzyknikiem [ZDJĘCIA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2019/04/849839.informacja.jpg)










Dodaj komentarz