Wiadomości z Mikołowa

Kryminalni z Mikołowa znaleźli znaczne ilości narkotyków u mieszkańca Łazisk Górnych

  • Dodano: 2021-02-10 06:30, aktualizacja: 2021-02-09 17:25

Kryminalni z Mikołowa wraz z policjantami z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców z katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał znaczną ilość substancji psychotropowych i odurzających.

Wspólna akcja kryminalnych z Mikołowa oraz policjantów z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców katowickiej komendy wojewódzkiej miała miejsce w środę 3 lutego. W jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Łaziskach Górnych odnaleziona została metyloamfetamina.

Narkotyki te były zarówno w formie płynnej, proszkowej, jak i w tabletek

Obok nich znajdowała się kokaina oraz marihuana. Zatrzymany w tej sprawie 33-letni mieszkaniec Łazisk Górnych trafił do policyjnej izby zatrzymań, a wczoraj w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Mikołowie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych i odurzających. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w wysokości 20 tysięcy złotych.

W takich przypadkach śledczy nie mają żadnych wątpliwości, że był to towar przeznaczony do sprzedaży na czarnym rynku. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również