Utrudnienia na ul. Jaskrów i Skłodowskiej-Curie w Mikołowie – prace bitumiczne 7 kwietnia

Czas czytania: 2 min.

W dniach 7 kwietnia 2026 r., w godzinach 8:00–18:00, mieszkańcy Mikołowa będą musieli liczyć się z utrudnieniami na skrzyżowaniach ul. Jaskrów oraz ul. Skłodowskiej-Curie z drogą wojewódzką DW 928. Prace bitumiczne będą powodować brak możliwości wjazdu i wyjazdu z tych ulic na DW 928.

Prace bitumiczne 7 kwietnia na ul. Jaskrów i Skłodowskiej-Curie

W dniu 7 kwietnia 2026 r. (wtorek), w godzinach 8:00 – 18:00, będą prowadzone prace bitumiczne na skrzyżowaniach ul. Jaskrów oraz ul. Skłodowskiej-Curie z drogą DW 928 w Mikołowie (strona lewa, jadąc w kierunku Wyr). W związku z tym, wjazd i wyjazd z tych ulic na DW 928 będzie niemożliwy w czasie trwania prac.

Prace mogą zostać odwołane lub przełożone na inny termin w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zachęcamy mieszkańców do śledzenia bieżących komunikatów, które będą aktualizowane na stronie Urzędu Miasta Mikołowa.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe