Wiadomości z Mikołowa

Koszmarny wypadek. 20-latek wjechał w drzewo na prostej drodze

  • Dodano: 2021-04-21 09:45, aktualizacja: 2021-04-22 14:02

Kierujący fiatem panda młody mężczyzna, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. Obraz po zdarzeniu jest zatrważający. 20-latek z licznymi obrażeniami trafił do szpitala.

Policjanci mikołowskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 19 kwietnia wieczorem w Mikołowie na ulicy Sosnowej, niedaleko Śląskiego Ogrodu Botanicznego.

Wypadek w Mikołowie: samochód uderzył w drzewo

Według wstępnych ustaleń policjantów drogówki, kierujący osobówką, 20-letni mikołowianin, jadąc w kierunku dzielnicy Bujaków, z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Samochód przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów, zatrzymując się w polu uprawnym po przeciwnej stronie.

20-latek trafił do szpitala

Młody mieszkaniec Mikołowa podróżował sam. Z licznymi obrażeniami, między innymi ze złamaniem kończyn dolnych, trafił do szpitala w Katowicach-Ochojcu. Polecono zabezpieczyć jego krew do dalszych badań, które wykażą, czy kierujący był pod wpływem alkoholu lub innych substancji.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Tadeusz

    Znam tę trasę i w przypadku kiedy z niej korzystam zachowuję szczególną ostrożność, zwłaszcza gdy z przeciwka jadą duże ciężarówki. Szkoda młodego, jeśli z tego wyjdzie, czego mu życzę to może zostać niepełnosprawnym, niestety.

  • anioł stroz

    oszukał przeznaczenie...byc moze ktos nad nim czuwa......"swieczka dalej sie pali"....dobrze ze nie zgasła.....

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również