Wiadomości z Mikołowa

Ewa Gorzelak zawita w mikołowskim przedszkolu

  • Dodano: 2012-10-26 11:45, aktualizacja: 2017-08-10 09:22

Znana aktorka Ewa Gorzelak ponownie zawita w mikołowskim przedszkolu "Zaczarowany ogród" i poprowadzi profesjonalne warsztaty teatralne dla najmłodszych.

"Zaczarowany Ogród" to niepubliczne przedszkole o profilu teatralnym oraz Klub Malucha i prywatny żłobek.

Wizytówką przedszkola jest sala teatralna z prawdziwą sceną. To tu swoje pierwsze kroki stawiają mali aktorzy- dzieci przedszkolne. I to właśnie tu - 31 października, po raz kolejny odbędą się niezwykłe warsztaty, które poprowadzi Ewa Gorzelak- absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, polska aktorka filmowa i teatralna, która znana jest  szerszej publiczności z ról w filmach fabularnych: Mój biegun, Czarna skrzynka, Sezon na kaczki, Tam i z powrotem,  Zakochani, Skok, Policjanci, Ostatnia Misja, Amok, Farba, Matka swojej matki oraz w serialach: M jak miłość, Pitbull, Fałszerze-Powrót Sfory, Dom, Czułość i kłamstwa, Glina, Zaklęta, Nowa, Pensjonat pod Różą, Na Wspólnej, As, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz, Złotopolscy…

Od czasu do czasu Ewę Gorzelak możemy również zobaczyć bardziej kameralnie, na deskach teatru.

Warto podkreślić, że aktorka słynie również z opinii oddanego pedagoga-animatora sztuki teatralnej i znana jest z doskonałego kontaktu z dziećmi, które z niecierpliwością oczekują na kolejne warsztaty z jej udziałem. Nie jest tajemnicą, że Ewa Gorzelak wspiera merytorycznie teatralną działalność "Zaczarowanego Ogrodu", regularnie prowadzi warsztaty i zawsze chętnie dzieli się swoją pasją oraz bogatym doświadczeniem scenicznym z małymi adeptami sztuki teatralnej.
Prywatnie pani Ewa jest szczęśliwą mamą Franka, Rysia i Zosi oraz żoną aktora-Zbigniewa Dziducha.

Obecnie aktorka całkowicie zaangażowała się w pracę na rzecz założonej przez siebie fundacji "Nasze Dzieci", która działa przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" i pomaga dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową oraz wspiera ich rodziny w codziennej walce o zdrowie.
Dyrektorem "Zaczarowanego Ogrodu" i zarazem wielką entuzjastką i propagatorką sztuki teatralnej jest właścicielka przedszkola-Monika Giza-Guc.

To właśnie z jej pasji i zaangażowania w krzewienie edukacji teatralnej zrodził się projekt regularnego organizowania profesjonalnych warsztatów teatralnych dla najmłodszych w przedszkolu.
Dzięki artystycznej współpracy pani dyrektor z Ewą Gorzelak - Mikołów zyskał wyjątkową placówkę oświatową, która nie tylko edukuje, ale przede wszystkim pozwala dzieciom rozwijać się poprzez regularny udział w zajęciach artystycznych, które prowadzi grono specjalistów- pasjonatów, z panią Ewą na czele!

 

Przedszkole "Zaczarowany Ogród"
Niepubliczne Przedszkole O Profilu Teatralnym     
ul. Nowa 1c, Mikołów
tel. 782 499 874
email: info@przedszkole-mikolow.pl


Źródło: Przedszkole

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również