Wiadomości z Mikołowa

Chcieli wymierzyć sprawiedliwość, zostali zatrzymani

  • Dodano: 2022-05-11 06:30, aktualizacja: 2022-05-10 20:36

Mikołowska Policja zatrzymała trzech młodych mikołowian, którzy niszcząc drzwi wejściowe wtargnęli do jednego z mieszkań i usiłowali wymierzyć sprawiedliwość 64-latkowi.

Próba wymierzenia sprawiedliwości

Do zdarzenia doszło w nocy z 7 na 8 maja. Kilka minut po północy dzielnicowy mikołowskiej komendy, który pełnił służbę wraz ze strażnikiem miejskim, został skierowany na ulicę Podleską, gdzie trzech młodych mężczyzn miało siłą wtargnąć do mieszkania. Uszkodzili oni drzwi wejściowe do budynku, a następnie te należące do poszkodowanego.

Powodem tak agresywnego zachowania miała być chęć wymierzenia sprawiedliwości wobec 64-latka, który po godzinie 22.00 pod jednym ze sklepów, w którym pracuje jego żona, wyzywał kobietę i ubliżał jej. Mikołowianie w wieku od 22-24 lat byli świadkami małżeńskiej kłótni, dlatego postanowili zareagować. Po zamknięciu sklepu para wróciła do domu, a po chwili usłyszeli ogromny huk. W mieszkaniu pojawiło się trzech mężczyzn. Doszło do szarpaniny, w której udział wziął także dorosły już syn małżeństwa.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.