Wiadomości z Mikołowa

Centrum Handlowe Auchan Mikołów rozda bony i nagrody za świadectwo z czerwonym paskiem!

  • Dodano: 2019-06-18 14:00, aktualizacja: 2019-06-19 14:09

Centrum Handlowe Auchan Mikołów nagrodzi zdolnych uczniów. Galeria rozda bony i nagrody za świadectwo z czerwonym paskiem. Promocja pod hasłem: "Przynieś świadectwo - zgarnij nagrody" odbędzie się 22 czerwca.

Docenianie dzieci za sumienną naukę może umacniać ich poczucie własnej wartości i motywować do dalszych starań. Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i pracowitości. Rozwijanie tych cennych umiejętności jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu. - czytamy na stronie Centrum Handlowego Auchan Mikołów.

22 czerwca Centrum Handlowe Auchan Mikołów (ul. Gliwicka 3) zorganizuje akcję pod hasłem "Nagrody za świadectwo". Upominki, w postaci bonów zakupowych na kwotę 50 zł do wykorzystania w sklepach galerii, otrzymają uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.

Jak informuje Centrum Handlowe Auchan Mikołów, obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Bony na zakupy wydawane będą do wyczerpania zapasów. Konieczne będzie okazanie świadectwa z czerwonym paskiem oraz dokumentu ze zdjęciem w Punkcie Obsługi Konkursu.

Akcja "Przynieś świadectwo, zgarnij nagrody" odbędzie się 22 czerwca. Bony będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Konkursu w godzinach od 12 do 18. Liczba bonów jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Centrum Handlowe Auchan Mikołów rozda bony i nagrody za świadectwo z czerwonym paskiem!

Komentarze (2)    dodaj »

  • Magma

    Wyścig szczurów?

  • natalia

    tak jak zawsze kto pierwszy ten lepszy, niestety :-(

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również