Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Centrum Handlowe Auchan Mikołów rozda bony i nagrody za świadectwo z czerwonym paskiem!

  • Dodano: 2019-06-18 14:00, aktualizacja: 2019-06-19 14:09

Centrum Handlowe Auchan Mikołów nagrodzi zdolnych uczniów. Galeria rozda bony i nagrody za świadectwo z czerwonym paskiem. Promocja pod hasłem: "Przynieś świadectwo - zgarnij nagrody" odbędzie się 22 czerwca.

Docenianie dzieci za sumienną naukę może umacniać ich poczucie własnej wartości i motywować do dalszych starań. Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i pracowitości. Rozwijanie tych cennych umiejętności jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu. - czytamy na stronie Centrum Handlowego Auchan Mikołów.

22 czerwca Centrum Handlowe Auchan Mikołów (ul. Gliwicka 3) zorganizuje akcję pod hasłem "Nagrody za świadectwo". Upominki, w postaci bonów zakupowych na kwotę 50 zł do wykorzystania w sklepach galerii, otrzymają uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.

Jak informuje Centrum Handlowe Auchan Mikołów, obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Bony na zakupy wydawane będą do wyczerpania zapasów. Konieczne będzie okazanie świadectwa z czerwonym paskiem oraz dokumentu ze zdjęciem w Punkcie Obsługi Konkursu.

Akcja "Przynieś świadectwo, zgarnij nagrody" odbędzie się 22 czerwca. Bony będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Konkursu w godzinach od 12 do 18. Liczba bonów jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Centrum Handlowe Auchan Mikołów rozda bony i nagrody za świadectwo z czerwonym paskiem!

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Magma

    Wyścig szczurów?

  • natalia

    tak jak zawsze kto pierwszy ten lepszy, niestety :-(

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.