Wiadomości z Mikołowa

33-latek zatrzymany z amfetaminą

  • Dodano: 2019-11-18 11:15

33-letni mikołowianin trafił do policyjnej izby zatrzymań zaraz po tym, jak mundurowi znaleźli u niego woreczek z amfetaminą.

Mężczyzna wpadł w trakcie jednej z interwencji w budynku mieszkalnym w Łaziskach Górnych. Miał przy sobie 89 działek dilerskich narkotyku.

W zeszłym tygodniu usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.


Policjanci łaziskiego patrolu zostali wezwani do jednego z budynków wielorodzinnych w Łaziskach Górnych, gdzie według zgłoszenia miała miesce awantura. To tam zastali 33-letniego mieszkańca Mikołowa, który przyszedł w odwiedziny do swojego znajmoego, po czym, w trakcie wspólnej alkoholowej libacji, między mężczyznami doszło do kłótni. Zachowanie i wygląd mikołowianina wskazywał, iż oprócz alkoholu w organiźmie, mógł on także zażyć środki psychotropowe. Mundurowi ujawnili u 33-latka woreczek z białą substancją. Mężczyzna trafił do komisariatu. Tam okazało się, że zabezpieczony proszek to amfetamina - łącznie 89 działek dilerskich.

Zatrzymany mikołowianin trafił do policyjnej izby zatrzymań. W tym czasie policjanci, przy wykorzystaniu służbowego psa, dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny. W ubiegłym tygodniu człowiek ten usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. Wkrótce sprawa trafi do sądu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również