Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

33-latek zatrzymany z amfetaminą

  • Dodano: 2019-11-18 11:15

33-letni mikołowianin trafił do policyjnej izby zatrzymań zaraz po tym, jak mundurowi znaleźli u niego woreczek z amfetaminą.

Mężczyzna wpadł w trakcie jednej z interwencji w budynku mieszkalnym w Łaziskach Górnych. Miał przy sobie 89 działek dilerskich narkotyku.

W zeszłym tygodniu usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.


Policjanci łaziskiego patrolu zostali wezwani do jednego z budynków wielorodzinnych w Łaziskach Górnych, gdzie według zgłoszenia miała miesce awantura. To tam zastali 33-letniego mieszkańca Mikołowa, który przyszedł w odwiedziny do swojego znajmoego, po czym, w trakcie wspólnej alkoholowej libacji, między mężczyznami doszło do kłótni. Zachowanie i wygląd mikołowianina wskazywał, iż oprócz alkoholu w organiźmie, mógł on także zażyć środki psychotropowe. Mundurowi ujawnili u 33-latka woreczek z białą substancją. Mężczyzna trafił do komisariatu. Tam okazało się, że zabezpieczony proszek to amfetamina - łącznie 89 działek dilerskich.

Zatrzymany mikołowianin trafił do policyjnej izby zatrzymań. W tym czasie policjanci, przy wykorzystaniu służbowego psa, dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny. W ubiegłym tygodniu człowiek ten usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. Wkrótce sprawa trafi do sądu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.