Wiadomości z Mikołowa

To proste. Wystarczy podjechać samochodem, by zrobić test na obecność koronawirusa

 • Dodano: 2022-01-19 13:30, aktualizacja: 2022-01-26 12:45

To proste. Wystarczy podjechać samochodem, by zrobić test na obecność koronawirusa. I jeszcze jedno – nie trzeba wcześniej się rejestrować.  

Punkt „drive-thru” w Mikołowie. Zrobisz wymaz łatwo i bezpiecznie 

Chcesz sprawdzić, czy jesteś zakażony koronawirusem? Weź ze sobą dowód osobisty oraz kod zlecenia badania od lekarza, wsiądź w samochód i przyjedź na wymaz do punktu „drive-thru” w Mikołowie, zlokalizowanego przy starostwie powiatowym. Nie ma znaczenia, z jakiego miasta pochodzisz. 

Nie masz zlecenia od swojego lekarza, ale chcesz wykonać test prywatnie, bo, na przykład, wybierasz się w podróż i musisz wynająć pokój w hotelu? Nie ma problemu. W Mikołowie wykonujemy testy PCR (wyniki z tłumaczeniem na język angielski) za jedyne 250 zł.  

U nas nie trzeba wcześniej się umawiać – wystarczy przyjechać. Jeśli jednak masz jakieś pytania, wątpliwości, dzwoń: 531 620 335.

Pamiętaj tylko o kilku zasadach. Na dwie godziny przed badaniem nie jedz, nie pij (dozwolona wyłącznie czysta woda), nie pal papierosów i nie żuj gumy. Inaczej test nie wyjdzie wiarygodnie! Nie można też myć zębów, płukać ust i przyjmować leków typu spray do nosa, pastylki do ssania czy syropy. 

Warto przetestować się szczególnie teraz – każdego dnia liczby osób zakażonych alarmują! Zaczynają się także ferie oraz zimowe wyjazdy – testy uchronią ludzi wokół nas.    

Podjedź samochodem do punktu „drive-thru” w Mikołowie przy ul. Żwirki i Wigury 4a (obok budynku starostwa powiatowego). Testujemy codziennie!

 • poniedziałki: od 14.30 do 18.30
 • wtorki: od 14.30 do 18.30
 • środy: od 14.30 do 18.30
 • czwartki: od 9.30 do 13.30
 • piątki: od 14.30 do 18.30
 • soboty: od 14.30 do 18.30
 • niedziele: od 13.30 do 17.30


 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (2)    dodaj »

 • Ehh

  Te testy w Mikołowie tragedia.Co robią władze Mikołów? Nic .Kolejka ogromna ,stoi się po 2 h i na koniec jest się odprawionym z kwitkiem bo oni pracują do12.W Mikołowie tylko wiedzą jak wybudować nikomu nie potrzebną fontannę.

 • Natalia

  I dzięki temu od kilku dni ul. Żwirki i Wigury u zbiegu z Miarki i tak już często mocno zakorkowana w godzinach popołudniowych i co gorsza, bez sygnalizacji, staje się kompletnie nieprzejezdna... Ostatnio sznur samochodów kończył się na Wyzwolenia, przy Aldi. Brawo!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.