Wiadomości z Mikołowa

Szkolna wyprawka w Decathlonie

  • Dodano: 2014-08-29 12:15

Nadszedł czas wzmożonych przygotowań do szkoły. Do 7 września w sklepie Decathlon Mikołów trwa akcja „Do szkoły, gotowi, start”, w ramach której rodzice mogą kupić wszystko, co niezbędne dziecku podczas sportowej aktywności w szkole. Co najczęśćsciej wybierają rodzice dla swoich pociech?

Zdecydowanie są to produkty kupowane w ramach szkolnej sportowej wyprawki: plecaki, dresy, buty do ćwiczeń na sali czy też koszulki i spodenki na WF. Coraz częściej są to też produkty przeznaczone na basen, tj. okularki i czepki oraz ręczniki z mikrofibry. Te ostatnie możemy w sklepie spersonalizować i nadrukować na nich np. imię dziecka. Z topowych produktów na pewno mogę wymienić koszulki ze 100% bawełny w cenie 7,99 oraz juniorskie buty halowe marki Kipsta w cenie 59,99. Najgłośniej jest ostatnio o dresach „Warmy”, które pojawiły się w reklamie telewizyjnej. To produkt o który pyta ostatnio 90% klientów - miękki w dotyku i dający dużo ciepła, a jego cena została na stałe obniżona i wynosi obecnie 29,99.

Czy można wyróżnić jakąś specjalną ofertę, która swoją ceną i jakością może spodobać się rodzicom?

Mamy kolekcje markowych plecaków w atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już od 49,99 w przypadku marki Puma, czy też 69,99 wśród marek Adidas i Nike.

Dla studentów w ofercie jest coś specjalnego w cenie 79,99 – torba na ramię Backenger, którą jednym ruchem można zamienić w plecak. Na pewno zmieszczą się tam wszystkie notatki. Mogę ją śmiało polecić, ponieważ sam takiej używam.

Macie sporo produktów dla dzieci. A dorośli? Czy i oni mogą obecnie znaleźć w Decathlon Mikołów coś dla siebie?

Naturalnie, w tej kategorii też znajdzie się też wiele ciekawych propozycji. Poza produktami o stricte sportowym charakterze, w sklepach Decathlon mamy też sporo tych uniwersalnych, do użytku codziennego. Na ten moment, z uwagi na zmieniającą się aurę, popularnością cieszą się kurtki jesienne. Klienci wyraźnie polubili też odzież z sektora Fitness, którą z powodzeniem można nosić także w mieście. W niedługim czasie spodziewamy się sporego zainteresowania polarami a także bielizną termiczną z sektora zimowego.

Z tego co wiemy, aby dokonać zakupu w sieci Decathlon, nie trzeba już wychodzić z domu. Umożliwiacie Państwo zakupy przez Internet?

Pragniemy upowszechniać radość płynącą z uprawiania sportu, zatem nie mogło nas zabraknąć także w Internecie. Na stronie decathlon.pl można zobaczyć całość oferty, gdzie nie ogranicza nas powierzchnia sali sprzedaży. Klient może sprawdzić na stronie dostępność towaru w dowolnym sklepie, lub też dokonać zakupu online. W tym drugim przypadku schemat jest prosty - klient kupuje towar na stronie, płaci przez Internet, a towar odbiera w sklepie, lub kurier dostarcza go do miejsca zamieszkania. W tym momencie przesyłka jest całkowicie darmowa! Co istotne, towar zakupiony przez stronę decathlon.pl można zwrócić lub wymienić w sklepie.