Wiadomości z Mikołowa

Samochody dostawcze - najlepsza oferta dla biznesu

  • Dodano: 2018-08-27 14:00

Samochody dostawcze to coraz częściej niezbędny środek transportu i podstawa dobrze prosperującego biznesu. Wśród bardzo szerokiej gamy modeli aut dostawczych można znaleźć zarówno samochody funkcjonalne, jak również auta o podwyższonym standardzie doskonałe na dłuższe trasy.

Poleasingowe auta dostawcze - kryteria wyboru
Przed zakupem samochodu dostawczego po leasingu warto zastanowić się na ile lat planujemy naszą inwestycję, jakie środki chcemy na nią przeznaczyć oraz – co stanowi jeden z najważniejszych kryteriów wyboru – do jakich celów zamierzamy używać pojazdu. Ma to szczególne znaczenie, gdyż wybór odpowiedniego pojazdu pozwoli nam pomnażać zyski w firmie przez wiele lat. Zadbane auta dostawcze o niewielkim przebiegu i dużej pojemności są prawdziwą gratką dla każdej firmy: transportowej, budowlanej, przemysłowej czy kurierskiej. Niestety nowy samochód dostawczy kosztuje krocie i często jest nieosiągalny zwłaszcza dla młodych firm. Dlatego właśnie warto rozważyć zakup auta dostawczego po leasingu.

Dogodne warunki finansowania
Firmy oferujące osobowe i dostawcze samochody w ofercie poleasingowej proponują bardzo korzystne warunki rozliczenia. Standardowo istnieje możliwość zapłaty gotówką lub przelewem, a firma zainteresowana zakupem może również ubiegać się o atrakcyjny kredyt rozłożony na dogodne raty lub również skorzystać z leasingu.

Jaki samochód dostawczy wybrać?
W zależności od rodzaju działalności gospodarczej, jaką prowadzimy oraz specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa możemy wybrać jeden z wielu różnych modeli i marek dostępnych na rynku pojazdów dostawczych. Każdy z producentów aut dostawczych posiada w ofercie funkcjonalne, solidne i wygodne samochody o odpowiedniej pojemności, aby sprostać wymogom różnych sektorów zapewniając im dobrze wyposażone auta. Wśród wiodących marek warto wciąć pod uwagę zakup samochodu dostawczego francuskich producentów: Citroen, Renault i Peugeot oraz niemieckich Volkswagen, Mercedes i Audi. W serwisie komisu https://autakrajowe.com.pl/samochody-dostawcze znajduje się wiele atrakcyjnych ofert aut dostawczych.

Szeroka oferta i porównywalne parametry
Citroen Jumper  wersji furgon L3H3 uchodzi za bardzo udany model „dostawczaka”, ze względu na odpowiednią moc silnika i sześciostopniową manualną skrzynię biegów. Podobne parametry posiada również Citroen Boxer, który wyróżnia się wysokością i długością, a także pełną elektryką. Do większych aut dostawczych należą solidny Volkswagen Crafter oraz VW Transporter, który świetnie sprawdza się  w trasie i w terenie. Oba modele mają nadwozie ciężarowe Wśród mniejszych modeli warto porównać Peugeot Bipper, Citroen Nemo i Opel Corsa Van oraz Toyota Yaris Van. Bipper o przestrzeni bagażowej na 1 euro-paletę należy do zwinnych, niewielkich aut dostawczych, które łatwo zaparkować nawet w centrum miasta. Z kolei Nemo dysponuje podobną pojemnością ładunkową i cechuje się niskim spalaniem. Ekonomiczna Toyota z podwoziem typu van również doskonale sprawdza się jako mały samochód dostawczy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.