Wiadomości z Mikołowa

Różnego rodzaju urządzenia do inwigilacji jak je wykryć ?

  • Dodano: 2022-11-28 06:45, aktualizacja: 2022-11-28 06:57

Jeszcze nie tak dawno temu urządzenia podsłuchowe tego typu były dostępne tylko dla rządów i organów ścigania i kosztowały tysiące złotych. Czasy się zmieniły, i to bardzo.

Podsłuch GSM można teraz kupić w Internecie. Można ją kupić na eBayu, Alibabie, Amazonie, w setkach "sklepów szpiegowskich". Każdy, kto ma dostęp do Internetu i około 100 zł, może teraz szpiegować jak profesjonaliści.

Ile jest pluskiew GSM ?

Pluskwy GSM po raz pierwszy pojawiły się w 2007 roku, co sprawia, że dokładne oszacowanie ich liczby jest prawie niemożliwe. Chociaż nie ma ostatecznej liczby wyprodukowanych i sprzedanych pluskiew GSM, jeden z producentów twierdzi, że jest w stanie dostarczyć 10 000 urządzeń podsłuchowych miesięcznie.Przeliczając na 10 000 pluskiew miesięcznie, daje to około 1 320 000 pluskiew z jednej tylko fabryki w Chinach. Więcej podobnych informacji znajdziesz na sklepelectrogsm.pl

Czy pluskwa GSM Cię słucha ?

Prawdopodobnie prowadzisz życie jak większość z nas. Ciężko pracujesz, kochasz swoją rodzinę, a wolny czas poświęcasz na inne zainteresowania i hobby, np. oglądanie Netflixa. Dlatego pewnie dziwnie jest myśleć, że ktoś mógłby podłożyć urządzenie podsłuchowe w Twoim salonie. W rzeczywistości jednak powody, dla których podsłuchiwacz mógłby naruszyć Twoją prywatność, są bardzo różne.

Jak znaleźć ukrytą pluskwę GSM

Znalezienie pluskwy GSM nie jest łatwe bez odpowiedniego oprzyrządowania i wiedzy, jak go używać. Pluskwy GSM spędzają większość swojego życia w stanie nieaktywnym. Jeśli jesteś osobą prywatną, możesz zacząć swoją edukację od przeczytania książki "Podsłuchiwacze - Przewodnik przeciętnego człowieka jak ich powstrzymać".

Istnieją wysokiej klasy urządzenia do wykrywania pluskiew. Sprzedawane są również gadżety niskiej klasy, ale ich skuteczność jest wątpliwa, a zakres możliwych technik podsłuchowych, które mogą wykryć, jest ograniczony. W obu przypadkach samodzielne przeszukiwanie podsłuchów przy użyciu wysokiej klasy instrumentów lub niskiej klasy gadżetów nie jest wskazane ani opłacalne. Następnym krokiem jest pomoc specjalisty ds. technicznych środków nadzoru. Partnerem sklepu electrogsm jest suprofit.com

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.