Wiadomości z Mikołowa

Jak robić zakupy spożywcze online z dostawą do domu z InPost Fresh?

  • Dodano: 2022-10-10 07:00, aktualizacja: 2022-10-10 07:16

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu nie są już tylko marzeniem, ale rzeczywistością. Dzięki nim można w prosty i szybki sposób uzupełnić swoją lodówkę bez niedogodności typowych dla zwykłych zakupów. Co dokładnie da się zyskać i co w tym pomaga?

Co jest potrzebne, by kupować artykuły spożywcze online?

Chodzenie na zakupy to czynność, której nie lubi bardzo wiele osób. Nic dziwnego, skoro wymagają one poświęcenia sporej ilości czasu. Jednak można mieć go więcej dla siebie, robiąc zakupy spożywcze online z dostawą do domu. Ułatwia to aplikacja InPost Fresh. Do jej zainstalowania wystarcza smartfon lub tablet z systemem Android albo iOS.

Aplikacja InPost Fresh cechuje się bardzo intuicyjnym interfejsem. Do zrobienia zakupów spożywczych online w pierwszej kolejności potrzebny jest adres dostawy. Następnie klient może przejść do wyboru sieci sklepów. Później pozostaje już tylko wybranie produktów. Ułatwia to ich podział na kategorie. Alternatywną metodą jest wpisanie odpowiedniej nazwy do wyszukiwarki.

Wirtualny koszyk dostarczony zostanie po ustaleniu terminu dostawy. Jest to też moment, by dokonać płatności. Nie trzeba jednak robić tego od razu. Zamiast tego można wybrać opcję zapłaty m.in. kartą lub BLIK-iem u kuriera. Artykuły spożywcze dowożone są w samochodach z chłodniami. Dzięki temu ich jakość nie odbiega od tego, co kupuje się w sklepie stacjonarnym.

Zalety zakupów spożywczych online z dostawą do domu dzięki InPost Fresh

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu są szybkie i wygodne. Dodatkowo zachęcająca może być także szansa na zaoszczędzenie sporych sum pieniędzy.

Więcej czasu

Kupowanie artykułów spożywczych przez internet nie wymaga wizyty w sklepie. Czas, który trzeba byłoby poświęcić na dojazd, chodzenie po sklepie, stanie w kolejce i powrót można wykorzystać na cokolwiek innego. Przyda się to zwłaszcza w okresie świątecznym. Wówczas korki na ulicach i kolejki w sklepach osiągają apogeum.

Oszczędność pieniędzy

Bilet na komunikację miejską lub wydatek na paliwo to niepotrzebny koszt. Dzięki InPost Fresh wszystko można kupić bez wychodzenia z domu. Wybieranie towarów w aplikacji zmniejsza ponadto ryzyko kupowania zbędnych rzeczy. Te zaś często nie są wykorzystywane, a wyrzucenie ich to kolejne straty finansowe. W domowym zaciszu łatwiej też porównać ceny artykułów spożywczych i zdecydować, czy ich cena jest odpowiednio niska.

Dostępność

Sklepy stacjonarne mają określone godziny otwarcia, do których trzeba się dostosować. Tymczasem zakupy spożywcze online z dostawą do domu można zrobić o każdej porze dnia i nocy. Z tej możliwości zadowolone będą przede wszystkim osoby pracujące w systemie zmianowym.

Wygoda

Tradycyjne zakupy wiążą się z koniecznością noszenia ciężkich toreb. W przypadku InPost Fresh zamówienie wprost pod drzwi dostarcza kurier. Rozwiązanie to jest korzystne dla wszystkich. W szczególności podczas choroby lepiej zamówić zakupy niż narażać się na pogorszenie stanu zdrowia. Co więcej, nie brak osób, dla których noszenie siatek jest trudne lub wręcz niemożliwe. Zakupy spożywcze z dostawą do domu przydadzą się m.in. osobom starszym i niepełnosprawnym.

Bogaty asortyment

Współczesna technologia otworzyła przed handlem nowe możliwości. Dziś klient może wybrać produkt z asortymentu, nawet jeśli nie ma go w pobliskich sklepach. Nie inaczej jest z artykułami spożywczymi. Na wirtualnych półkach klient niekiedy znajdzie więcej niż w sklepie stacjonarnym. Daje to też szansę poznania nowych produktów i urozmaicenia swoich posiłków.


 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.