Wiadomości z Mikołowa

Zbiórka śpiworów w Punkcie Społecznej Życzliwości

  • Dodano: 2021-07-27 10:45

Centrum Społecznej Życzliwości organizuje zbiórkę śpiworów dla dzieci wyjeżdzających na obozy oraz kolonie. Punkt apeluje o pomoc mieszkańców Mikołowa.

Zbiórka śpiworów dla potrzebujących

Punkt Społecznej Życzliwości, znajdujący się przy ulicy Podleskiej 14 D w Mikołowie organizuje zbiórkę śpiworów. Przysłużą się one dzieciom wyjeżdzającym na wakacje na obozy lub kolonie. W dalszej perspektywie, w okresie zimowym, część z nich może zostać przekazana bezdomnym. Ośrodek zwraca się o pomoc do mieszkańców miasta – z pewnością niektórzy z nich posiadają nieużywane śpiwory w domu, które mogą przydać się innym, bardziej potrzebującym. To, w jakim stanie są przynoszone śpiwory, nie ma znaczenia – na miejscu pracownik punktu dokona selekcji.

W razie pytań pracownicy zachęcają do kontaktu telefonicznego pod numerem 531 252 887.

Inne zbiórki

W Punkcie prowadzona jest także stała zbiórka odzieży używanej. Pracownicy zachęcają do przejrzenia swoich szaf i szuflad i podzielenia się z potrzebującymi ubraniami, w których już nie chodzimy. Do punktu można również przynosić żywność z długą datą przydatności do spożycia. Zbiórka prowadzona jest w każdy wtorek od 15:00 do 17:00 oraz w czwartek od 9:00 do 11:00. Jeżeli nie możesz złożyć darów w wymienionych godzinach, pracownicy zachęcają do kontaktu telefonicznego pod numerem 795 264 754.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również