Wiadomości z Mikołowa

Zbiórka śpiworów w Punkcie Społecznej Życzliwości

  • Dodano: 2021-07-27 10:45

Centrum Społecznej Życzliwości organizuje zbiórkę śpiworów dla dzieci wyjeżdzających na obozy oraz kolonie. Punkt apeluje o pomoc mieszkańców Mikołowa.

Zbiórka śpiworów dla potrzebujących

Punkt Społecznej Życzliwości, znajdujący się przy ulicy Podleskiej 14 D w Mikołowie organizuje zbiórkę śpiworów. Przysłużą się one dzieciom wyjeżdzającym na wakacje na obozy lub kolonie. W dalszej perspektywie, w okresie zimowym, część z nich może zostać przekazana bezdomnym. Ośrodek zwraca się o pomoc do mieszkańców miasta – z pewnością niektórzy z nich posiadają nieużywane śpiwory w domu, które mogą przydać się innym, bardziej potrzebującym. To, w jakim stanie są przynoszone śpiwory, nie ma znaczenia – na miejscu pracownik punktu dokona selekcji.

W razie pytań pracownicy zachęcają do kontaktu telefonicznego pod numerem 531 252 887.

Inne zbiórki

W Punkcie prowadzona jest także stała zbiórka odzieży używanej. Pracownicy zachęcają do przejrzenia swoich szaf i szuflad i podzielenia się z potrzebującymi ubraniami, w których już nie chodzimy. Do punktu można również przynosić żywność z długą datą przydatności do spożycia. Zbiórka prowadzona jest w każdy wtorek od 15:00 do 17:00 oraz w czwartek od 9:00 do 11:00. Jeżeli nie możesz złożyć darów w wymienionych godzinach, pracownicy zachęcają do kontaktu telefonicznego pod numerem 795 264 754.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.