Wiadomości z Mikołowa

Wypadek z udziałem motocyklisty. Policja apeluje o rozwagę

  • Dodano: 2023-06-06 06:30, aktualizacja: 2023-06-06 06:40

W niedzielę na wyrskim odcinku DW 928 w kierunku Mikołowa doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 41-letni mężczyzna nie zachował prawidłowej odległości od poprzedzającego go samochodu i chcąc uniknąć zderzenia, sam stał się poszkodowanym w zdarzeniu. Policja apeluje o przestrzeganie przepisów i elementarnych zasad bezpieczeństwa.

Wypadek motocyklisty w Wyrach

W niedzielę 4 czerwca późnym popołudniem na ulicy Pszczyńskiej w Wyrach doszło do wypadku z udziałem kierującego jednośladem. Według ustaleń policjantów, mieszkaniec Mikołowa, jadąc od strony Gostyni, nie zachował prawidłowej odległości od poprzedzającego go samochodu i chcąc uniknąć najechania na tył pojazdu, doprowadził do wywrócenia się motocyklu. Na skutek kolizji doznał złamania nogi. Poszkodowany 41-latek trafił do szpitala.

Policjanci drogówki apelują o przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz stosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Chwila nieuwagi może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Koncentracja i zachowanie ostrożności są równie ważne co respektowanie regulacji prawnych! - informują mikołowscy policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również