Wiadomości z Mikołowa

Turniej dzikich drużyn szkół podstawowych 2019 - podsumowanie

• Dodano: 2019-07-16 12:00

W sobotę tj. 13 lipca br. na boisku Orlik 2012 przy ul. Katowickiej został rozegrany Turniej Dzikich Drużyn dla szkół podstawowych.

Turniej wygrała drużyna BluPop, na drugim miejscu uplasowała się ekipa FC Młode Orły, a na najniższym stopniu podium stanęli AS Roman. Najlepszym zawodnikiem został Karol Machulec, najlepszym strzelcem  Łukasz Kaniński, a najlepszym bramkarzem Paweł Mieszczanin

Dla zawodników przewidziano medale, dyplomy oraz puchar dla najlepszej drużyny. Najlepsi piłkarze otrzymali statuetkę oraz bidon. Zachęcamy do zapoznania się z galerią z tego wydarzenia i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zapraszamy również do zgłaszania swoich drużyn w kategorii OPEN. Więcej informacji tutaj.