Wiadomości z Mikołowa

Szpital Powiatowy z nagrodą Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia

  • Dodano: 2019-03-13 16:00

Centrum Zdrowia w Mikołowie znalazło się wśród kilkunastu placówek medycznych z Polski wyróżnionych nagrodą Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia. Szpital został uhonorowany podwójnie!

Szpital Mikołów ze specjalnym wyróżnieniem

Centrum Zdrowia Mikołów jest jedną z kilkunastu placówek medycznych w Polsce, które zostały wyróżnione prestiżowym certyfikatem „Wysoka Jakość w ochronie zdrowia”. Szpital Powiatowy został nagrodzony podwójnie! Placówka doczekała się Wyróżnienia Specjalnego za „największy progres w dziedzinie objętej procedurą certyfikacji w okresie od dokonania ostatniej oceny w Programie”.

Uroczystość rozdania nagród V edycji plebiscytu organizowanego przez Quality Institute odbyła się 25 lutego w Rezydencji Belweder Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Certyfikat odebrali wicestarosta mikołowski, Tadeusz Marszolik i prezes Centrum Zdrowia, Władysław Perchaluk, który w trakcie gali zabrał głosu w imieniu wszystkich laureatów konkursu.

Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia dla Szpitala Powiatowego w Mikołowie

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” to uznany za jeden z najważniejszych znaków jakości w ochronie zdrowia w Polsce. Wyróżnienia otrzymują najlepsze polskie placówki medyczne, instytucje i firmy z branży medycznej, farmaceutycznej i kosmetologicznych, które wyróżniają się wysoką jakością świadczonych usług, nowoczesnym modelem zarządzania i  troską o komfort pacjentów.

W jury konkursowym zasiadają wybitne postaci środowiska medycznego, w tym naukowcy najważniejszych polskich uczelni medycznych, m.in. Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Łódzkiego czy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ewelina Flinta

    Pan Prezes po odebraniu nagrody chyba poczuł wiatr we włosach bo uznał, że jeszcze lepszy wynik osiągnie doprowadzając do upadku własnego oddziału interny. W zestawieniu z problemami szpitala Józefa może to spowodować, że Mikołów zostanie bez interny chyba że leczyć zacznie sam Pan Prezes ze swoim zastępcą… A „czamu (rodzinna gwara pana prezesa (zagadka: skąd jest pan prezes))”?.Bo Pan Prezes zastosował tzw .” This offer is non-negotiable and final” co do obsady stanowiska ordynatora, co po naszymu oznacza „robia co chca mom wos w ż....”

  • Jacek

    Kolejny nawiedzony, pewnie chce wtrynic jakiegos pociotka, amy jak zwykle poszkodowani. Gamon zniknie a smrod pozostanie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również