Wiadomości z Mikołowa

Święto Mikołowa za nami! Tłumy na Rynku i gwiazdy na scenie [FOTO]

  • Dodano: 2024-06-10 14:00

Wczoraj, 9 czerwca, w Mikołowie odbyło się coroczne święto miasta, które przyciągnęło tłumy mieszkańców na Rynek. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:30 i trwała do późnych godzin wieczornych, oferując bogaty program muzyczny i rozrywkowy. Pogoda dopisała, co dodatkowo sprzyjało frekwencji i radosnej atmosferze.

Święto Mikołowa 2024

Oficjalne otwarcie uroczystości przypadło na wiceburmistrz Anetę Esnekier oraz Przewodniczącą Rady Miejskiej, Katarzynę Syryjczyk-Słomską.

Pierwszy koncert dał ulubieniec śląskiej publiczności, Mirek Szołtysek. Jego występ rozpoczął się punktualnie o 15:30 i przyciągnął licznych fanów, którzy docenili zarówno repertuar, jak i serdeczną atmosferę, jaką artysta potrafi stworzyć na scenie.

O 17:30 scena została przejęta przez rapera Ferbiego, który swoim dynamicznym występem porwał młodszą część publiczności. Godzinę później, na scenie pojawiła się Lanberry. Jej niezwykły głos i sceniczna charyzma sprawiły, że koncert był jednym z najjaśniejszych punktów programu.

Gwiazda wieczoru: Dawid Kwiatkowski

Kulminacją wieczoru był występ Dawida Kwiatkowskiego. Popularny wśród młodszej publiczności artysta nie zawiódł swoich fanów, serwując energetyczny koncert, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Całość wydarzenia brawurowo poprowadził konferansjer Piotr Wajda, który swoimi żartami i interakcją z publicznością dodatkowo umilał czas pomiędzy występami.

Święto Mikołowa po raz kolejny udowodniło, że jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu miasta. Dzięki doskonałej organizacji, różnorodnemu programowi i licznej frekwencji, tegoroczna edycja była wyjątkowo udana. Pogoda dopisała, co dodatkowo sprzyjało radosnej atmosferze. Mieszkańcy Mikołowa już nie mogą doczekać się kolejnej edycji za rok.

Następna informacja

Komentarze (1)    dodaj »

  • Mikołowianka

    Smutne jest jak nie dużo potrzeba by młodzi się sprzedali jak nie pizza to kwiatek :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również