Wiadomości z Mikołowa

Strażnicy Miejscy zabezpieczyli rannego nietoperza i przekazali do Leśnego Pogotowia

 • Dodano: 2021-08-27 08:45, aktualizacja: 2021-08-27 08:55

W dniu 25 sierpnia mikołowska Straż Miejska została powiadomiona przez mieszkankę Rety o przebywającym na jej posesji „kontuzjowanym” nietoperzu. Wszystko wskazywało na to, że zwierzę nie potrafiło latać. Na miejscu Strażnicy odebrali od właścicielki posesji  nietoperza, którego następnie przewieziono i przekazano do Leśnego Pogotowia na Kamionce.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • jorg

  Do likwidacji towarzystwo nierobów

 • cycu

  dzis społeczenstwo jest inne,inne pokolenie,inne czasy ....kiedys zamiast drutu np. na "wschodniej flance" rozmieszczono by co 100m.posterunki ciezkiej broni maszynowej np.CKM,MG42 ponoc "wywołuje odgłos piły tarczowej przy ostrzale ciagłym" i scinano by wszystkich.....chwała bohatera za uratowanie "nietoperka" lub "batmana"....

 • Jorguś

  Nawet w łowiectwie istnieje termin,, odstrzał sanitarny". Teraz,, dzielni strażnicy" dostaną medale za zmarnowany czas i paliwo...

 • wesoły hanysek

  ..."obłakane społeczenstwo przesiane propaganda,brakiem czlowieczenstwa" dzis sa wazniejsze zwierzatka niz ludzie a co ze szczurami tez biedne zwierzatka czy karaluchami czy pluskwami....to tez istoty zywe....trzeba je ratowac:)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.