Wiadomości z Mikołowa

Strażnicy Miejscy zabezpieczyli rannego nietoperza i przekazali do Leśnego Pogotowia

 • Dodano: 2021-08-27 08:45, aktualizacja: 2021-08-27 08:55

W dniu 25 sierpnia mikołowska Straż Miejska została powiadomiona przez mieszkankę Rety o przebywającym na jej posesji „kontuzjowanym” nietoperzu. Wszystko wskazywało na to, że zwierzę nie potrafiło latać. Na miejscu Strażnicy odebrali od właścicielki posesji  nietoperza, którego następnie przewieziono i przekazano do Leśnego Pogotowia na Kamionce.

Komentarze (4)    dodaj »

 • jorg

  Do likwidacji towarzystwo nierobów

 • cycu

  dzis społeczenstwo jest inne,inne pokolenie,inne czasy ....kiedys zamiast drutu np. na "wschodniej flance" rozmieszczono by co 100m.posterunki ciezkiej broni maszynowej np.CKM,MG42 ponoc "wywołuje odgłos piły tarczowej przy ostrzale ciagłym" i scinano by wszystkich.....chwała bohatera za uratowanie "nietoperka" lub "batmana"....

 • Jorguś

  Nawet w łowiectwie istnieje termin,, odstrzał sanitarny". Teraz,, dzielni strażnicy" dostaną medale za zmarnowany czas i paliwo...

 • wesoły hanysek

  ..."obłakane społeczenstwo przesiane propaganda,brakiem czlowieczenstwa" dzis sa wazniejsze zwierzatka niz ludzie a co ze szczurami tez biedne zwierzatka czy karaluchami czy pluskwami....to tez istoty zywe....trzeba je ratowac:)

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również