Wiadomości z Mikołowa

Sprzedawał narkotyki 15-latce. Młody mikołowianin został aresztowany!

  • Dodano: 2023-09-12 10:30, aktualizacja: 2023-09-12 15:21

Policjanci pionów kryminalnego oraz prewencji mikołowskiej komendy zatrzymali 22-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Młody mikołowianin wpadł na jednej ze stacji benzynowych na obrzeżach miasta, gdzie umówił się na transakcję z 15-latką. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty karne i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Tymczasowo aresztowany za posiadanie narkotyków i sprzedawanie ich nastolatce

22-letni mieszkaniec Mikołowa został zatrzymany przez policjantów 11 września po godzinie 22.00 w rejonie stacji benzynowej na mikołowskiej obwodnicy. To tam mężczyzna umówił się 15-latką, której od jakiegoś czasu, co najmniej od czerwca, miał sprzedawać marihuanę. Podczas policyjnej interwencji mikołowianin miał również przy sobie metaamfetaminę, a w jego mieszkaniu kryminalni znaleźli kolejne porcje środków odurzających.

Wczoraj 22-latek usłyszał zarzuty posiadania prawie 200 działek narkotyków oraz udzielania ich małoletniej. Miejscowy sąd uwzględnił też wniosek śledczych o zastosowanie tymczasowego aresztu. Jeszcze dziś podejrzany trafi do jednej ze śląskich jednostek penitencjarnych. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Sprzedawał narkotyki 15-latce. Młody mikołowianin został aresztowany!

Komentarze (1)    dodaj »

  • Michalina

    A gdzie rodzice 15-sto latki, która szlaja się po 22?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również