Wiadomości z Mikołowa

Spotkanie Burmistrza Mikołowa Stanisława Piechuli z przedstawicielami NGO

  • Dodano: 2019-05-09 10:45

Wczoraj w Białym Domku odbyło się uroczyste Spotkanie Burmistrza Mikołowa Stanisława Piechuli z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które otrzymały dofinansowanie na realizację zadań publicznych w 2019 r. oraz z członkami komisji konkursowych, którzy opiniowali wnioski.

Było to podsumowanie intensywnych prac zarówno stowarzyszeń i fundacji, jak również pracowników urzędu.

10 konkursów, 48 wniosków 

W 10 otwartych konkursach ofert łącznie spłynęło do Urzędu Miasta 48 wniosków, złożonych przez 19 organizacji pozarządowych. Po ocenie merytorycznej dofinansowanie otrzymało 35 z nich, a kwota samego dofinansowania przekroczyła pulę 602 000,00 zł.

Cieszę się z ogromnego zaangażowania przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy swój wolny czas poświęcają na realizację ciekawych i potrzebnych inicjatyw. Projekty, które zostały dofinansowane w tym roku, wyróżniają się na tle poprzednich lat bardzo wysoką jakością i starannością. Pojawiły się również nowe inicjatywy, które przyczynią się do podniesienia jakości życia w naszym mieście, oraz uatrakcyjnią czas wolny nie tylko dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku, ale również całych rodzin. Życzę wszystkim zaangażowanym w realizację zadań publicznych wiele wytrwałości i siły. Zachęcam również do bieżącego kontaktu ze mną i pracownikami Urzędu Miasta – mówił podczas spotkania Burmistrz Stanisław Piechula. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.