Wiadomości z Mikołowa

Spotkanie Burmistrza Mikołowa Stanisława Piechuli z przedstawicielami NGO

  • Dodano: 2019-05-09 10:45

Wczoraj w Białym Domku odbyło się uroczyste Spotkanie Burmistrza Mikołowa Stanisława Piechuli z przedstawicielami organizacji pozarządowych, które otrzymały dofinansowanie na realizację zadań publicznych w 2019 r. oraz z członkami komisji konkursowych, którzy opiniowali wnioski.

Było to podsumowanie intensywnych prac zarówno stowarzyszeń i fundacji, jak również pracowników urzędu.

10 konkursów, 48 wniosków 

W 10 otwartych konkursach ofert łącznie spłynęło do Urzędu Miasta 48 wniosków, złożonych przez 19 organizacji pozarządowych. Po ocenie merytorycznej dofinansowanie otrzymało 35 z nich, a kwota samego dofinansowania przekroczyła pulę 602 000,00 zł.

Cieszę się z ogromnego zaangażowania przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy swój wolny czas poświęcają na realizację ciekawych i potrzebnych inicjatyw. Projekty, które zostały dofinansowane w tym roku, wyróżniają się na tle poprzednich lat bardzo wysoką jakością i starannością. Pojawiły się również nowe inicjatywy, które przyczynią się do podniesienia jakości życia w naszym mieście, oraz uatrakcyjnią czas wolny nie tylko dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku, ale również całych rodzin. Życzę wszystkim zaangażowanym w realizację zadań publicznych wiele wytrwałości i siły. Zachęcam również do bieżącego kontaktu ze mną i pracownikami Urzędu Miasta – mówił podczas spotkania Burmistrz Stanisław Piechula. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również