Wiadomości z Mikołowa

Pożar autobusu na DK44! Występowały utrudnienia w ruchu drogowym [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-03-16 09:45

Dziś rano doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia w ciągu ul. Gliwickiej w Mikołowie. Na znajdującym się tam przystanku płonął autobus komunikacji miejskiej. Na szczęście, ogień został szybko ugaszony i nikomu nic się nie stało.

Mikołów. Zapaliło się koło autobusu miejskiego

W czwartek 16 marca o godzinie 7.35 doszło do pożaru autobusu komunikacji miejskiej. Był to autobus ZTM linii 982, kursujący pomiędzy Mikołowem i Rudą Śląska. Do pożaru doszło na ul. Gliwickiej 144, gdzie kierujący pojazdem zatrzymał się na przystanku. Choć dla osób postronnych zdarzenie mogło wyglądać groźnie, nikomu nic się nie stało.

– Zapaliło się prawe koło przednie z uwagi na awarię układu hamulcowego – poinformowała mł. asp. Ewa Sikora, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

Na miejscu interweniowała policja i straż pożarna, która ugasiła pożar. Po ugaszeniu pojazd został przekazany użytkownikowi, a dowód rejestracyjny zatrzymano. Na czas prowadzonych działań w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Działania zakończono o godzinie 8.30.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również