Wiadomości z Mikołowa

Potrącenie pieszego na DK 44. 32-latek z Rudy Śląskiej trafił do szpitala

  • Dodano: 2021-11-16 10:30, aktualizacja: 2021-11-16 11:45

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej jednostki wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony weekend na ulicy Gliwickiej w Mikołowie. Kierująca samochodem marki BMW potrąciła mieszkańca Rudy Śląskiej. Poszkodowany, z licznymi obrażeniami, trafił do szpitala.

Wypadek na DK 44 w Mikołowie

Wypadek miał miejsce 13 listopada przed godziną 18:00 na nieoświetlonym odcinku drogi krajowej nr 44 na pasie w kierunku centrum Mikołowa, tuż przy miejscowej stacji diagnostycznej. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że kierująca BMW 23-letnia mieszkanka powiatu gliwickiego potrąciła 32-latka z Rudy Śląskiej. Mężczyzna w pewnym momencie, nagle, miał pojawić się na jezdni. Nie miał też na sobie żadnego odblaskowego elementu.

32-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej w szpitalu

Poszkodowany, z licznymi złamaniami, trafił do szpitala w Katowicach-Ochojcu. Tam też okazało się, że pieszy był pijany, miał bowiem w organizmie 2,6 promila alkoholu. Według informacji przekazanych przez personel medyczny, jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Kierująca samochodem była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Natychmiastowo wyznaczone objazdy spowodowały, że ruch pojazdów tym miejscu był płynny.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Ziemowit

    hanys w hanysa wjechał alee jaja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również