Wiadomości z Mikołowa

Poszukiwani najlepsi wolontariusze roku 2021

  • Dodano: 2021-11-05 09:15

Po raz kolejny osoby aktywnie zaangażowane w życie miasta oraz mikołowskich organizacji i instytucji zostaną wyróżnione.

Nominacje dla Wolontariusza roku mogą zgłaszać organizacje pozarządowe oraz instytucje, które współpracują z nimi na co dzień. Nominacje do Cichych Aniołów - czyli honorowego wyróżnienia dla osób działających społecznie na terenie Mikołowa, zgłosić może każdy!   

Mikołowskie Centrum Organizacji Pozarządowych czeka na zgłoszenia do 10 listopada. Rozdanie nagród już 2 grudnia podczas Mikołowskiej Gali Wolontariusza 2021.

Jak zgłosić kandydatów?

Kandydatów do tytułu wolontariusza roku 2021 oraz honorowego wyróżnienia „Cichy Anioł 2021” należy zgłaszać, wypełniając formularz ze strony: www.ngo.mikolow.eu.  

Wypełniony formularz można dostarczyć: 

  • za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie (ul. Jana Pawła II 4, 43-190 Mikołów);
  • osobiście do siedziby Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie, w godzinach pracy Centrum oraz Urzędu
  • na adres e-mail: casmikolow@gmail.com (podpisany skan zgłoszenia) - oryginał zgłoszenia oraz umowę należy dostarczyć do organizatora nie później niż do dnia 10.11.2021 roku).  

Organizatorem inicjatyw są Urząd Miasta Mikołowa, Centrum Społecznego Rozwoju przy wsparciu Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie

Poszukiwani najlepsi wolontariusze roku 2021

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również