Wiadomości z Mikołowa

Porozmawiajmy przy kawie - o nas seniorach. Za nami spotkanie w MBP

  • Dodano: 2019-03-14 13:00

Kolejny raz w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się 12 marca spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy przy kawie – o nas seniorach” zorganizowane przez Radę Seniorów w Mikołowie.

Tym razem było ono w sposób szczególny dedykowane paniom, a rozpoczęło je wprowadzenie na scenę Walentyny Kozioł mieszkanki naszego miasta znanej z telewizyjnego programu „Sanatorium miłości”, którą przywitano śpiewając „Walentyna Twist” z repertuaru Filipinek.

Poza Walentyną Kozioł, tego dnia swoje prelekcje miały stylistka Sylwią Macioł, która opowiedziała, jak dobrać strój do figury i co będzie się nosić w tym sezonie.

Z kolei psycholog Bernadetą Szymik-Kozaczko mówiła o radości życia na emeryturze , a dietetyk Dorotą Lejkowską radziła jak zdrowo się odżywiać.

Nie zabrało również kwiatów dla wszystkich pań, które wręczali nieliczni tego dnia panowie – członkowie Rady Seniorów oraz burmistrz Stanisław Piechula. Spotkanie prowadziła przewodnicząca Rady Seniorów Dorota Podlodowska-Graczyńska, zaś oprawę muzyczną zapewniły Mikołowianki oraz grający na fortepianie Andronika Krawiec i Andrzej Reguła. (BJ).

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.