Wiadomości z Mikołowa

Nowa Piątka PiS rusza w Polskę. We wtorek pojawi się w Mikołowie

  • Dodano: 2019-03-18 16:00

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości pojawią się w wtorek rano w Mikołowie. Będą promować program Nowa Piątka.

Zgodnie z informacją podaną przez Kancelarię Premiera na Twitterze przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości pojawią się we wtorek 19 marca przed godz. 11.00 na mikołowskim rynku.

Busy „Nowej Piątki” ruszyły w Polskę. Przyjadą do Mikołowa

W całym kraju ruszyła kampania promocyjno-konsultacyjna programu rządowego tzw. nowej piątki, który zakłada wprowadzenie 500 plus na każde dziecko, tzw. trzynastki dla emerytów i rencistów, zerowy PIT dla młodych do 26 roku życia, obniżenie podatku PIT do 17 proc. i przywrócenie połączeń autobusowych, zwłaszcza do małych miast i wsi.

#NowaPiątka nie tylko w Mikołowie

W poniedziałek do Siemianowic Śląskich z akcją informacyjną ruszył wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek, a do Myszkowa pojechał wicewojewoda, Robert Magdziarz. Na pytania zainteresowanych mieszkańców odpowiadają również eksperci z Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej ŚUW i pracownicy ZUS, a akcję pod kątem merytorycznym wspiera Krajowa Administracja Skarbowa.

Przedstawiciele partii rządzącej zawitają we wtorek również do Łazisk Górnych, Wyr, a w środę 20 marca będą rozmawiać z mieszkańcami Ornontowic.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również