Wiadomości z Mikołowa

Mobilna Gra Miejska w Mikołowie już jutro!

  • Dodano: 2023-06-16 09:00

Tuż przed rozpoczęciem pierwszych koncertów Dni Mikołowa 2023 organizatorzy mają dla Was niezwykłą propozycję -  Mobilna Gra Miejska, organizowana przez Mikołów dla Klimatu. To wyjątkowa okazja, abyście mogli stać się urbanistami przyszłości i wziąć udział w dbaniu o naszą planetę. Wystarczy mieć przy sobie telefon lub tablet oraz wygodne buty!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 17 czerwca, rozpoczynając o godzinie 14:00. Miejsce rejestracji uczestników to CAS/Rynek 2. Regulamin dostępny pod poniższym linkiem: link do regulaminu.

Mobilna Gra Miejska Mikołów dla Klimatu to wyjątkowa forma rozrywki, która połączy Was z miastem i sprawi, że będziecie mieć realny wpływ na jego przyszłość. Podczas gry będziecie mieli okazję odkryć tajemnice i ciekawostki związane z klimatem oraz ochroną środowiska. Będziecie podejmować decyzje dotyczące rozwoju miasta, biorąc pod uwagę aspekty ekologiczne i zrównoważony rozwój. Wasze wybory wpłyną na krajobraz miejski i jakość życia jego mieszkańców.

Dołączcie do Mobilnej Gry Miejskiej, aby wcielić się w rolę urbanisty przyszłości i pokazać, jak ważne jest troszczenie się o naszą planetę. Bawcie się dobrze, uczcie się i inspirować się, tworząc razem przyszłość, o której marzymy.

Gra rozpocznie się 17 czerwca 2023 roku w Sali Dworcowej Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie (Rynek 2). Rejestracja do gry pomiędzy godziną 14 a 15. Zakończenie gry planowane jest na godzinę 16:30, a o 16:50 nastąpi uroczyste wręczenie nagród uczestnikom.

Regulamin

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również